Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО станом на 10 листопада 2015 року

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Протягом доби обстрілів прикордонних підрозділів зі сторони незаконних збройних формувань не було. В районі проведення антитерористичної операції польоти безпілотних літальних апаратів не зафіксовані.

Вчора в контрольному пункті «Лисичанськ» прикордонним нарядом затримано 1 особу. Під час перевірки документів з’ясувалося, що згідно з базою даних МВС вона причетна до діяльності незаконних громадських організацій Луганщини. Крім того, в контрольному пункті «Станично-Луганське» прикордонниками були затримані ще 2 особи. Вони перебувають на обліках правоохоронних органів за можливу причетність до діяльності НЗФ. Також на Луганщині зведена мобільна група в районі н.п.Золоте затримала громадянина України. Чоловік рухався велосипедом через лінію розмежування. Під час огляду у нього знайшли військову куртку з шевроном РФ та мобільний телефон з повідомленнями сепаратиського характеру. Всіх затриманих громадян передано співробітникам СБУ та МВС.

В контрольному пункті «Новотроїцьке» прикордонним нарядом, що здійснював перевірку документів затримано 2 громадян Вірменії, які прямували з неконтрольованої території. З’ясувалося, що вони перетнули кордон з Росії в Україну в непрацюючому пункті пропуску «Успенка».

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами затримано 3 транспортні засоби, якими перевозили товари вартістю майже 100 тисяч гривень.

Зокрема, зведеною мольною групою в районі н.п. Клебан-Бик був затриманий автомобіль з продуктами харчування на суму 30 тисяч гривень. Автівка рухалася в об’їзд контрольного пункту «Зайцеве» на неконтрольовану територію. Ще 2 автомобілі зупинили прикордонники на Луганщині поблизу н.п. Дмитрівка. Вони були завантажені продуктами вартістю 63 тисячі гривень та прямували оминаючи контрольний пункт «Лисичанськ». Всі транспортні засоби передані представникам ДФС для прийняття правового рішення.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.