Вівторок, 26 вересня

Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

Безпілотних літальних апаратів вздовж лії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями прикордонниками зафіксовано не було. На адміністративній межі з АР Крим військовослужбовці Бердянського загону зафіксували польоти 4 БПЛА. Проінформовано компетентні органи.

В районі проведення антитерористичної операції прикордонники разом з іншими правоохоронними органами продовжують вживати всіх необхідних заходів для припинення незаконного переміщення вантажів через лінію розмежування.

Так, прикордонники Краматорського загону під час здійснення перевірочних заходів у контрольному пункті «Мар’їнка» виявили вантаж, який перевозили з порушеннями. Автівка з товаром кавових напоїв слідувала до неконтрольованої території. Вантаж на суму понад 10 тисяч гривень передали зведеній мобільній групі для прийняття правового рішення. Ще один транспортний засіб виявили прикордонники Донецького загону у контрольному пункті в’їзду-виїзду «Новотроїцьке». Зокрема ним громадянин намагався перевезти вантаж цукрозамінника та харчових ароматизаторів  на суму майже 50 тисяч гривень. Автівку передали компетентним органам для прийняття правового рішення.

Через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Зайцеве» до неконтрольованої території загалом прослідувало 7 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою для жителів Донецька. Так 5 автівок, які були направлені від Філії компанії «Людина в біді», транспортували понад 40 тонн продуктів харчування. Ще 2 транспортних засобів від благодійного фонду «Доброта» перевозили вантаж з дитячим харчуванням загальною вагою майже 6 тонн.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.