Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Обстрілів позицій, на яких несуть службу прикордонники, не було. Безпілотних літальних апаратів прикордонниками не зафіксовано.

Учора на Луганщині, в ході проведення спільних заходів мобільною оперативною групою, до якої входили прикордонники Луганського загону та військовослужбовці Нацгвардії, затримали українця, причетного до незаконних бандформувань.  Громадянин підтвердив, що у 2014 році брав активну участь у діяльності незаконних бандформувань та був водієм начальника розвідки бригади «Призрак». Затриманого передано співробітникам СБУ для подальшої перевірки.

Двох українців, які перевозили лікарські препарати наркотичної дії у напрямку непідконтрольної Україні території, затримали прикордонники Луганського загону неподалік м. Лисичанськ. В автомобілі в особистих речах водій та пасажир везли 30 ампул лікарського препарату – димедрол,  та  одноразові шприци. Затриманих громадян України передано співробітникам  Попаснянського відділу Національної поліції для проведення слідчих дій.

Крім того партію контрабандних сільгоспзапчастин із Росії  затримали прикордонники Луганського загону в ході реалізації інформації, що надійшла від співробітників СБУ.   Вантаж запчастин до сільськогосподарської техніки в п’яти дерев’яних ящиках виявили в  автомобілі, який спинили неподалік н.п.Лозно-Олександрівка. Транспортний засіб і товар  передано представникам ДФС.

А у контрольному пункті  «Мар’їнка» прикордонники Краматорського загону спільно з митниками затримали  автомобіль з вантажем промислових товарів на суму 25  тисяч гривень. Транспортний засіб, який прямував до непідконтрольної Україні території, передано зведеній мобільній групі для прийняття правового рішення.

В  КПВВ «Зайцеве» прикордонники оформили та пропустили у напрямку Донецька один автомобіль з майже 2,5 тоннами гуманітарного вантажу харчування для дітей від благодійного фонду «Доброта».  Також  у цьому ж напрямку через «Зайцеве» прослідували 4 вантажні автомобілі з 19,5 тоннами гуманітарного вантажу гігієнічних наборів та чавунних пічок від благодійного фонду «Людина в біді».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.