Російський актор показав, як він воює за Україну в зоні АТО (фото, відео)

Відомий актор-атошник опублікував знімки фронтового життя на Донбасі

Відомий російський актор Анатолій Пашинін, який ще влітку минулого року вступив до лав «Української добровольчої армії» продовжує службу в АТО. Нещодавно актор опублікував нові фотографії зони АТО на Донбасі в соцмережі, – передає Politeka.

Варто відзначити, що раніше російський письменник і бойовик «ДНР» Захар Прилепін неодноразово поширював фейковую інформацію про те, що Анатолій Пашинін загинув в зоні проведення антитерористичної операції.

Анатолій Пашинін

Однак днями актор опублікував кілька фотографій про те, як проходить його служба на сході України. Один зі знімків він підписав так: “Це не зйомки «Грозових воріт». Анатолій Пашинін захищає Україну”.

Анатолій Пашинін

Нещодавно стало відомо, що російський актор Анатолій Пашинін, який воює в Донбасі у складі українського національного батальйону, заявив, що бере участь у підготовці “секретної операції” Києва на Донбасі.

“Мої обов’язки в батальйоні? Я всього не можу сказати. Зараз я приймаю участь у розробці операції, яка секретна”, — заявив актор.

Анатолій Пашинін

До речі, хрещений батько актора Анатолія Пашинина, режисер Віктор Мережко вкрай негативно відреагував на рішення хрещеника воювати на боці України.

За повідомленнями російських ЗМІ, Мережко заявив, що актор “повний ідіот”, готовий “підірвати Росію”. На його думку, ролі Пашиніна йдуть врозріз з його нинішньою антикремлівською позицією. Хрещений батько заявив, що такі дії артиста йому не пробачать і що таким чином він нібито “прокляв російських людей”.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.