Понеділок, 27 травня

Пухнастики в АТО: вусаті побратими українських воїнів (вражаючі фото)

Ці герої допомагають нашим бійцям боротися з проросійським агресором на сході країни

Нерідко в зоні проведення АТО на Донбасі з українськими військовими на бойові завдання ходять пухнасті бійці. Дійсно, майже у кожного нашого захисника є чотирилапий талісман, повідомляє styler.rbc.ua.

Пропонуємо вам подивитися на милих вусатих героїв, які морально, а іноді і буквально допомагають українським бійцям боротися з проросійським агресором на сході нашої країни.

На знімках бійці позують зі своїми вихованцями, які прибилися до них безпосередньо в зоні бойових дій. Тут і коти, і собаки, і навіть лисиці, які стали своєрідними талісманами для українських захисників.

Вусаті талісмани Вусаті талісмани Вусаті талісмани Вусаті талісмани Вусаті талісмани

До речі, багато українців гадають: чому тварини прибиваються до наших воїнів на Донбасі.

А потім в мережі знаходиться банальна, але досить правдоподібна відповідь: просто вусаті не знайомі з так званим “рускім міром”, їм не промили мізки, як деяким людям на цих територіях; вони здатні відрізнити добро від зла, а тому і тягнуться до наших українських захисників.

Пухнастики в АТО Пухнастики в АТО Пухнастики в АТО Пухнастики в АТО Пухнастики в АТО Пухнастики в АТО

Пухнастики в АТО: Пухнастики в АТО: Пухнастики в АТО:

А це – лисиця Аліса. Вона вже кілька місяців живе на передовій. В їжі Аліса невибаглива, їсть все: м’ясо, рибу і навіть цибулю.

Лисиця Аліса (відео: YouTube/Військове телебачення України)

“Кішки, тварини взагалі, вони ж трохи розслаблюють людей, а лисиця – це додатковий бонус, тому що її не кожен день побачиш і не скрізь, крім, хіба що, зоопарку. А так – своя, яку можна погладити, потримати, і знаєш, що вона тебе не буде кусати. Ми, бійці, такі ж хитрі, як лисиці. Буде нашою емблемою підрозділу”, – каже боєць Вадим.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: