Пентагон сказав Україні “так”

3836

Тема виділення Україні летальної зброї знову прозвучала в американських ЗМІ

Питання передачі Сполученими Штатами Америки оборонних видів озброєнь Україні залишається відкритим, проте з-за океану вже надійшла обнадійлива інформація, пише znaj.ua.

Тему виділення нашій країні летальної зброї нещодавно підняло впливове американське видання The Wall Street Journal. Зокрема, мова йшла про протитанкові комплекси та інше озброєння для протистояння російській агресії.

І якщо у Трампа журналістам видання заявили, що на сьогодні ще жодного рішення в Білому домі з цього приводу не ухвалили, у Пентагоні WSJ анонімно повідомили: міністр оборони США Джеймс Меттіс вже затвердив план надання Україні озброєнь.

У свою чергу “Радіо Свобода” передає, що за президентства Обами ми не отримали зброю, бо американський лідер побоювався спровокувати Росію на ескалацію конфлікту. Подібні сумніви є й зараз, проте тепер США збираються таки остаточно вирішити це питання.

На думку колишнього американського посла у нашій державі Джона Гербста, військова допомога від США зробить для Москви більш затратним продовження її агресії та захоплення додаткових територій в Україні.