Понеділок, 22 липня

Офіцери СЦКК провели зустрічі з військовослужбовцями АТО щодо виконання Мінських домовленостей.

DSC_0202У координації із командуванням сектору «Б» АТО, керівник та офіцери української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, провели робочі зустрічі із командирами підрозділів сил АТО, які виконують завдання у районі Міжнародного аеропорту імені Сергія Прокоф’єва, щодо забезпечення виконання Мінських домовленостей та дотримання режиму тиші.

Під час спілкування з командирами підрозділів обговорювались питання порушення бойовиками ОРДО Мінських домовленостей та здійснення ними провокативних обстрілів позицій української армії в районі ДАП.

DSC_0222Зі слів військовослужбовців, останнім часом бойовики здійснюють збройні провокації з використанням стрілецької зброї оснащеної глушниками. Диверсійно-розвідувальні групи противника намагаються підходити впритул до позицій сил АТО та вести вогонь в сторону українських воїнів із так званої «сірої зони». Також відмічались випадки використання зі сторони бойовиків військової техніки для провокування бійців АТО в цьому районі.

Підкреслимо, що військовослужбовці підрозділів сил АТО, які виконують завдання в районі ДАП, суворо дотримуються умов Мінських домовленостей і режиму тиші. Вогонь у відповідь на провокації бойовиків ОРДО не відкривають. Особовий склад здійснює інженерні роботи із обладнання районів оборони, охороняє підступи до позицій тощо.

Також, керівник української групи СЦКК генерал-майор Б. Кременецький провів зустріч із патрулем СММ ОБСЄ в процесі якої було скоординовано питання взаємодії СЦКК та СММ ОБСЄ по контролю за виконанням Мінських домовленостей.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.