На Маріупольському плацдармі військові розвідники ЗСУ попередили масовий теракт (ФОТО)

Викрилось ще одне підтвердження того, що так звані «путинські гумконвої» перевозять зброю та вибухівку для знищення населення України. На фото ви можете побачити спеціально обладнану закладку, яка була викрита і знешкоджена бійцями військової розвідки Збройних Сил України на Маріупольському плацдармі неподалік селища Орловське.

В закладці було чотири кілограми тротилу, гранати до ручного протитанкового гранатомету, термобаричний боєприпас та набір різноманітних детонаторів. З огляду на особливість цього схрону можна констатувати, що він створений недавно. За набором вибухових речовин можна зробити припущення, що з них можливо мали виготовити міну для підриву пасажирського автобусу. Примітно те, що всі ці боєприпаси та обладнання були спаковані у білі «гуманітарні» російські мішки. А також позначені спеціальним скотчем «Фонд помощи новороссии». Нагадаємо, що цей фонд створений і активно діє в Російській Федерації.

Отже, ще раз можна побачити, що замість проголошених продуктів харчування у білих вантажівках до України завозяться зброя і боєприпаси призначення яких вбивати мирних українців, нищити інфраструктуру нашої держави та вносити жах в життя Донбасу.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.