Понеділок, 22 липня

На Донеччині затримали 2 учасників незаконного збройного формування

Прикордонники, які виконують завдання на контрольному посту «Березове» на Донеччині, затримали вчора чоловіка, що  належить до незаконних збройних формувань.

Під час несення служби прикордонний наряд помітив автомобіль «Ваз», який під’їхавши до посту почав швиденько розвертатись, проте транспортний засіб відразу був блокований. В ньому знаходився чоловік у військовій формі з символікою незаконного збройного формування та жінка, мешканка міста Шахтарськ. У ході перевірки у водія прикордонники знайшли військовий квиток НЗФ, а також набої калібру 12 та 7,62 мм. Крім того, стало відомо, що громадяни прямуючи автомобілем втратили орієнтування та під’їхали до контрольного посту, але помітивши прапор і українську символіку спробували одразу ж утекти. Затриманих передали співробітникам СБУ у Донецькій області.

Ще одного чоловіка, який приймав участь в бойових діях в складі незаконних збройних формувань, затримали вчора прикордонники спільно з працівниками МВС в населеному пункті Сухі Яли Мар’їнського району Донецької області. Даного громадянина України виявили у ході проведення оперативних заходів. За попередніми даними він у період з липня 2014 року по січень 2015 року приймав участь в бойових діях в складі незаконних збройних формувань.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.