Вівторок, 3 жовтня

“Ми повинні об’єднати людей, прийти до діалогу, і головне, налаштувати всіх українців на хвилю миру і єдності.” – Сергій Сивохо

Сергій Сивохо, радник секретаря Ради національної безпеки і оборони України, поділився у фейсбук своїми враженнями про Форум Єдності в Маріуполі:

“Третій день у Маріуполі.

На Форумі єдності поділився своїм баченням, як об ‘ єднатися людей, прийти до діалогу, а головне, налаштувати всіх українців на хвилю миру та єдності.

Ми розуміємо, що зараз поле бою – це розум і серця чоловіків. Політичні технології та ЗМІ поступово повернули суспільство в вдалося спільноту.

👆 Важливо пам ‘ятаю наших дітей, які обов’ язково повинні лікувати рани цієї війни. Нам усім потрібно зрозуміти, що через збройний конфлікт на Донбасі ми втрачаємо ціле покоління! 

❗️ Тому, необхідно створити програму “щоб виграти нове покоління”.

Для того, щоб стати мирною, вільною, справді європейською країною – нам усім потрібно приєднатися до наших зусиль і роботи. Працюйте над собою і на помилки. Досить висіти надпис один на одного, і ділити українців на сорти. Так, ми різні! Але в цьому різноманіття – наша сила! Просто треба навчитися чути і слухати один одного знову! 

❗️ Тільки так ми зможемо повернути Донбас і людям, які живуть на не контрольних територіях. Ми знову повинні об ‘єднати сім’ ю.

І цей процес наближається! Ви, знаєте, розведення сил в золоті почалося вчора. Це маленький крок, але в правильному напрямку. На жаль, не всі це розуміють і приймають.

👉 Тому, ми вже працюємо над створенням національної платформи для примирення та єдності, щоб заохотити всіх нормальним силам України знайти діалог на шляху до миру. І повірте, світ неминуче!

Що означає сильна і незалежна Україна бути!

Все буде #Україна

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.