Маріупольські військові розповіли про ситуацію із забезпеченням їх одягом та взуттям

b-6 (1)Військовий однострій це теж зброя. Ось такими сучасними напівчеревиками зараз забезпечують бійців передових сил оборони Маріуполя. На відміну від попередніх «кірзачів» з пластмасовою підошвою, ці черевики пошиті з використанням сучасних технологій. В комплекті до них ідуть запасні устілки, набір для чищення та шнурки. Чи не вперше до коробки з взуттям додається ще спеціальна інструкція з використання та догляду за взуттям.

Попереджаючи усмішку скептиків, відразу зазначу, що всі бійці, коментарі яких ви прочитаєте нижче це реальні люди, які служать в одній з десантно-штурмових бригад і охороняють Маріуполь на найважчих напрямках.

–  Я отримав це взуття відразу після мобілізації, – розповів сержант Максим Полупанов. – Приємно здивований. Дуже хороше якісне взуття. Гарно тримає ногу, не парить і не натирає. Я в них вже кілька місяців. Очікував, що вони порвуться, однак… незважаючи на порівняно великі навантаження вони витримують. І разом з нами переносять всі складнощі військового життя.

– Я так само чекав, що мої нові черевики  розлетяться через кілька днів після носки, – підтримав бойового побратима матрос Олексій Федорець. – Надто гарними вони виглядають. З першого погляду для параду. Однак. Я з ними вже кілька місяців, і в болото і у воду. Ноги не промокають. А шнурки пристосовані так, що високий берць тримає ногу і попереджає травмування та забої.

– А я отримав своє взуття на параді в Києві, – поділився матрос Стас Славкородський. – Ми взагалі думали, що в нас все заберуть, але так не сталось.. Тепер у взутті, яким я йшов по Хрещатику бігаю по передовим Маріупольської оборони. І дуже задоволений своїм взуттям. Дякую і розробникам і постачальникам.

Загалом в секторі оборони Маріуполя видано вже кілька тисяч нових черевиків. Вони поступово змінюють застарілі взірці військового взуття. Серед побажань, військові висловили розробити ще й літній варіант військових черевиків, які б були зручними у літній спекотний час.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.