Добровольці із Золотого після розмови з Зеленським: “Залишаємось тут і будемо надалі стояти за Україну”

Ветерани війни з Росією, які прибули до міста Золоте на Луганщині захищати його у випадку відступу ЗСУ, запевняють, що діють виключно в межах закону й не збираються їхати звідти, доки існує загроза “втрати території України”

Про заявив колишній боєць добровольчого полку “Азов” на ім’я Денис (позивний “Янтар”), який сьогодні, 26 жовтня 2019 року, найбільше спілкувався з президентом Володимиром Зеленським, під час відвідин главою держави цього населеного пункту. Коментар військового з’явився на сторінці ініціативи Останній блокпост. #Ні_Капітуляції у Telegram, передає Еспресо.TV.

“Ми будемо залишатися тут надалі, допоки є загроза оцього безглуздого розведення і втрати території України”, – зазначив він.

Що стосується висунутої президентом вимоги “забрати зброю”, то, як наголосив “Янтар”, він та його побратими діють у законній площині.

“Ми діємо в рамках закону. Певні н’юанси, які він (президент – ред.) ще озвучував, ми їх почули, однак, я ж кажу: ми закон не порушуємо. Тому залишаємось тут і будемо надалі стояти за Україну”, – пояснив боєць.

Присутні у Золотому добровольці з самого початку своєї місії кажуть про те, що зброя у них є, але вона зареєстрована.

Що ж стосується мети приїзду Зеленського то вона, за словами “Янтара”, зумовлена підготовкою до розведення сил на лінії фронту.

“Він хотів поспілкуватися з ветеранами, які зараз знаходяться поблизу лінії розмежування. Ми так думаємо, що напередодні запланованого розведення військ”, – сказав ветеран “Азову”.

  • Нагадаємо, Зеленський приїхав до добровольців у Золоте.
  • Президент виступив із вимогою, щодо наявної у них зброї.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.