Броньована легенда АТО

ki-2
Ви глибоко помиляєтесь, якщо думаєте, що героїчними бувають лише люди. Це далеко не так. Героїчною буває і техніка, з якою вони служать і виконують поставлені завдання. От скажімо танк, на гарматі  якого виведено слово – «Богатир». Ця бойова машина своєрідна легенда АТО. Свого часу він прикривав потужним вогнем своєї гармати бійців в Донецькому аеропорту. Для наших «кіборгів» він був і броньованою непохитною стіною, і міцним вогневим кулаком одночасно. Так само як і бійці з плоті і крові «Богатир» зазнав чимало поранень. А під час самого запеклого штурму, його завалило  стіною, яку підірвали російські спецпризначенці. Та, тодішній екіпаж зумів вирватись з кам’яної пастки. І більш того, «Богатир» прикривав вогнем відхід наших військ.

ki-3

Зараз прославлений танк «Богатир» стоїть в тилу наших військ на Маріупольському напрямку. До свого нового екіпажу, ця броньована легенда АТО прийшов як досвідчений ветеран – без нагод і відзнак, та з численними бойовими ушкодженнями.

  • Ми надзвичайно любимо і поважаємо нашого «Богатиря» – розповідає командир танку Євген. – Єкіпаж, разом з ремонтниками повністю відновили нашу броньовану машину. На спеціально обладнаному полігоні провели пристрілку гармати і кулеметів танку. І зараз повністю готові в будь-який момент, висунутись назад на вогневі позиції, які ми полишили відповідно до Мінських домовленостей, щоб підтримати вогнем і бронею наших бійців.

Тарас Грень.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.