“Я хочу бачити нормальну публіку”: Стінг відмовився виступати в Росії

1475
Стінг

Причиною відмови стала “привілейована” публіка

Всесвітньо відомий співак відмовився співати на російській сцені. Причиною тому стала наявність VIP-зони в залі, де йому запропонували виступити на корпоративі, пише РБК.

Артист поставив ультиматум, яким сказав, що хоче виступати тільки перед “нормальною публікою”. Про це повідомив Іван Гомельський, організатор заходів співака в Єкатеринбурзі і Казані.

“Він (Стінг – прим. ред.) сказав, що якщо будуть віпи, то роботи не буде. Віпів не буде ні в одному місті, навіть у Москві. Лож, диванів, він сказав, ніяких я не хочу — я хочу бачити нормальну публіку, я хочу бачити перед собою фан-зону, за яку люди зможуть заплатити недорого”, — цитує слова Гомельського видання “РИА Новости”.

Стінг — 65-річний британський музикант і актор, у 1976-1984 роках був лідером The Police. За свою більш ніж 40-річну кар’єру співак продав понад 100 мільйонів копій альбомів і отримав 16 нагород “Греммі”. Його останній альбом “57th & 9th” вийшов у листопаді 2016 року. Стінг також знявся у фільмах “Дюна”, “Наречена”, “Пригоди барона Мюнхгаузена”, “Джулія і Джулія” і “Карти, гроші, два стволи”.