Цукерберг заявляє, що має докази того, що Росія втручалась у президентські вибори в США

331
Марк Цукерберг має львівське коріння

Глава компанії Facebook Марк Цукерберг спростував заяву президента Сполучених Штатів Дональда Трампа про відсутність доказів того, що росіяни використовували соціальні мережі для втручання в президентські вибори США в 2016 році.

Про це Цукерберг заявив в інтерв’ю виданню «Recode» у середу, 18 липня, пише «Тиждень».

«Виходячи з доказів, які ми бачили, цілком зрозуміло, що росіяни намагалися втрутитися у вибори», – сказав Цукерберг.

Цукерберг розповів, що Facebook помітив підозрілу активність росіян ще в 2015 році, і повідомив про це Федеральне бюро розслідувань. За його словами, така ж діяльність була зафіксована і під час виборів 2016 року. Зокрема, мова йде про російську військову розвідку, яка займалася фішингом і підробкою акаунтів.

«Ви могли бачити це в обвинувальному висновку спецпрокурора Мюллера, оприлюдненому на цьому тижні», – сказав Цукерберг, зазначивши, що в цій інформації є частина знахідок Facebook.

Цукерберг зазначив, що був і інший напрямок втручання у вибори, що його компанія пізно ідентифікувала. Мова йде про Cambridge Analytica, яка опинилася в центрі скандалу через використання даних користувачів Facebook. Раніше компанію звинуватили в неналежному використанні даних 87 мільйонів користувачів соцмережі в ході передвиборних кампаній у різних країнах світу, зокрема в США.

Стежте за нами!