За добу на Львівщині виявили 3 боєприпаси часів війни

dsddДо Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що с. Сусідовичі Старосамбірського району в приватному господарстві, на відстані 6 м від житлового будинку, виявлено предмет ззовні схожий на артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни.

Цього ж дня о 13:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в с. Межиріччя Жидачівського району під час прогулянки в лісі виявлено предмет ззовні схожий на артилерійський снаряд часів минулих війн.

Також, о 14:50 надійшло ще один повідомлення що в м. Белз Сокальського району на пасовищі під час випасання корів, на відстані 100 м від житлових будинків, виявлено предмет ззовні схожий на артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни.

По факту виявлення боєприпасів повідомлено правоохоронні органи та подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та їх знищення.

 

Крім того, 15 червня фахівці піротехнічної групи 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучили та знищили у встановленому порядку 2 застарілі боєприпаси:

50 мм мінометну міну часів ІІ Світової війни, що було виявлено у лісі під час збирання грибів поблизу м. Сколе;

та, 105 мм артилерійський снаряд часів минулих війн, що було виявлено в с. Колониці Яворівського району в приватному господарстві, на відстані 8 м від житлових будинків.

 

Головне управління ДСНС України у Львівській області застерігає мешканців у жодному разі не чіпати підозрілі знахідки. Вони можуть вибухнути, що призведе до Вашого травмування. У разі виявлення боєприпасу чи іншого підозрілого предмету негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.