З’явилися два безкоштовні онлайн-ресурси для вивчення польської та німецької

3327
вивчення мови онлайн

Можна записатися на Е-курс польської і німецької мови: користувачам кожні 3-5 днів автоматично надсилатимуть уроки. Підготували навчання українці, які живуть за кордоном і на практиці розуміють, як важливо якнайшвидше заговорити мовою сусідів.

вивчення мови онлайн

«У курсі польської мови від Якуба Логінова домінує лексика та вивчення інтуїтивних аналогій між польськими та українськими словами, так курс німецької від Інги Павлової ставить наголос на німецькій граматиці і поясненні її правил», – пояснюють автори.

Курси складаються з кільканадцяти уроків, які автоматично, кожні 3-5 днів відправляються підписникам, які підтвердили реєстрацію. «Система Freebot – це єдина платформа, яка уможливлює безкоштовну розсилку е-повідомлень, в нашому випадку мовних уроків. Саме тому ми вирішили скористатися нею, а не платними українськими варіантами, бо тільки в такому разі можливо зберегти безкоштовний характер курсів», – пояснив Якуб Логінов, власний кореспондент Дзеркала тижня в Польщі, власник порталу “Порт Європа”.

На безкоштовний курс польської мови вже записалося понад 60 тисяч осіб з України, а німецької – понад 3 тисячі. Записатися на вивчення польської мови онлайн можна за посиланням, а зареєструватися на курс німецької – ТУТ.

tvoemisto.tv