Четвер, 30 листопада

Як виглядає Чорнобаївка зараз. Унікальні кадри звільненого аеропорту

Міжнародний аеропорт Херсон, який колись приймав рейси Turkish Airlines і Ryanair, перетворився на гори брухту і бетону. Але злітна полоса – у задовільному стані.

Джерело: НТА.

Про це повідомив сайт Avianews.com. На кадрах видно, як виглядає зруйнований термінал і перон.

Автор побував в диспетчерській вежі та показав бліндажі, які російські військові побудували на льотному полі.

Також можна побачити, що від залу очікування залишилися гори брухту. До широкомасштабного вторгнення там проходили реєстрацію на рейс пасажири авіакомпаній Turkish Airlines, Pegasus Airlines, Ryanair і МАУ.

Будівля диспетчерської вежі збереглася, але її пограбували та винесли частину обладнання. Так само російські військові перетворили на металобрухт аеродромну техніку. Серед неї – пожежна машина, яку аеропорт Бориспіль колись передав у Херсон.

Під час вторгнення в аеропорту Чорнобаївки перебували несправні літаки. Їх росіяни використовували, як смітник для своїх пайків.

Автор відео показав також підземні «міста» – бункери, будиночки та бліндажі, які окупанти побудували на території всього аеродрому. Всередині також залишився безлад. Серед брухту на території аеродрому – згорілі пральні машинки, які росіяни хотіли забрати зі собою.

Раніше один із журналістів показав, що злітно-посадкова смуга в Чорнобаївці після звільнення – у задовільному стані. Це видно і на новому відео з дрона. Смугу планували відкрити для польотів у березні 2022-го року після реконструкції.

Нагадаємо, що українські військові 26 разів били по позиціях російських окупантів у Чорнобаївці Херсонської області. Саме тому це село стало мемом і легендою, а окупанти боялися навіть згадки про цей населений пункт.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: