Понеділок, 17 червня

«Я жив з цим щодня з початку Майдану» – Мухарський прокоментував скандальні заяви його ексдружини Єгорової

Шоу-мен Антін Мухарський вийшов на зв’язок після відпустки і прокоментував скандальні заяви його колишньої дружини Сніжани Єгорової

Про це повідомляє Про Львів.

У своєму Facebook Мухарський зазначив, що практично весь український шоу-бізнес та політикум мислить так, як Єгорова.

“ЗНАЧИТЬ ТАК… (ОФІЦІЙНА ЗАЯВА)

Був у морі три тижні. Колихався на яхті… Телефон брав доба через три, аби написати дружині та мамі: “Все ок”. Приїхав додому, увімкнув вайфай, а тут сотні дзвінків, питань на тему: “Як ви прокоментуєте слова своєї колишньої дружини?”

Друзі, я жив з цим ЩОДНЯ з початку Майдану. Люди і структури, які шість років поспіль знищували мене і мою репутацію, тепер взялися за тих, хто має бодай якусь дотичність до Майдану і російсько-української війни.Те, що допіру було полем моєї щоденної особистої битви, стало надбанням широкого загалу.

ШІСТЬ РОКІВ я не можу нормально бачитися з дітьми, а останні ДВА не бачу їх взагалі, бо тато, зі слів їхньої матері, “кончєний націк, фашіст, моральний урод, жалкій алімєншік (хоч залишив дітям будинок, квартиру, за ці роки сплатив близько 3 млн. гривень аліментів) …ага і так само – рагуль, а також суїцидальний наркоман”.

Цю “правду про Мухарського” останні роки з радістю множили всі ті, хто нині так гнівно ополчився на С.Є. Зокрема: ‘Бульвар Гардона’, ТСН та сотні інших бульварних та проросійських ЗМІ.

Особисто для мене все, що нині так активно обговорюється у соцмережах – є давно звичною реальністю. А тим, хто забувся чи не знав нагадую: практично увесь російськорієнтований український шоу-бізнес, політикум, бізнес-істеблішмент, мислить саме так, як артикулює це С.Є.

ВИ Й ДОСІ ВІРИТЕ В МОЖЛИВІСТЬ ДІАЛОГУ З МАЛОРОСАМИ? Тоді Сніжана Єгорова ЙДЕ ДО ВАС!!))

Але з мене досить!!! Піду краще поцілую дружину… і не тільки… бо дуже скучив!))”, – пише Антін Мухарський

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.