“Ви і є наш прапор”: Воїн ЗСУ подарував Яніні Соколовій свій орден За мужність

151
Яніна Соколова
Яніна Соколова

Воїн Збройних сил України Дмитро Рижков подарував свій орден “За мужність” ІІІ ступеня українській журналістці Яніні Соколовій.

Його вчинок глибоко зворушив її, і телеведуча опублікувала на своїй сторінці у Facebook проникливий пост зі словами подяки до українських захисників:

“Тут мав бути пост про прапор. Але сьогодні я отримала ось це. Плачу. Не від гордості, що військовий віддав мені свою нагороду. Ні. Я не варта її.

Я плачу від того, що живу у країні, де є стільки мужніх і відважних. Чесних і справедливих.

Наші вояки і є прапор. Символ нації. Знаєте що сумно? Що ми, українці, не цінуємо належним чином тих, хто щоденно ризикує життям заради нашої теплої, спокійної кави зранку.

Війна триває… Я дуже прошу вас… Сходіть на Парад 2019: Марш Захисників України, відвідайте паради у вашому місті чи селищі. Скажіть тим воїнам, яких побачите на вулиці: Завдяки тобі Відвідайте військові госпіталі.

Допомагаєте волонтерам. Фонд Повернись живим, Сергій Притула – офіційна сторінка Yuliya Tolmachova це люди, яким я довірю.

Розповідайте своїм дітям, хто дбає про їхній сон. Запишіть малих на ПЛАСТ / PLAST Щоб вони знали і цінували українську історію і національну ідею. Робіть все можливе для того, щоб не залежно від того хто при владі, ми точно розуміли хто герой, а хто антигерой.

Дорогі мої, ВОЇНИ! Я дуже ціную всі ваші послання і подарунки, які ви мені шлете з війни. І на якому б телеканалі я не працювала, які б проекти не робила я ніколи не зраджу вашій довірі і подвигу. Ви для мене і є символ.

Ви і є прапор. Повертайтеся живими!!!!

З днем прапора, українці!💙💛”