Понеділок, 25 вересня

Вона прокинулася на самоті на лавці залізничного вокзалу, але знайшовши записку у стиснутій руці, повірила в диво кохання

Уявіть собі, що ви прокинулись невідомо де, не уявляючи, як саме ви туди потрапили та що саме трапилось. Це саме те, що відбулось з 27-річною Еллі Фарнфіелд. Зі спогадів у памяті останній момент, як вона їхала в поїзді, і наступний – як вона вже лежить на лавці безлюдного вокзалу.

Еллі хворіє рідкісним захворюванням, що називається спровокованим приступом, щось несподіване може викликати неймовірно сильні переживання і вкрай сильний приступ тривоги. Проте те, що вона знайшла у стистуній долоні, прийшовши до тями, заспокоїло її та надало відчуття комфорту.

В руках вона знайшла акуратно складений шматочок паперу. Записка була від когось абсолютно незнайомого їй, та давала Еллі відповіді на запитання, що із нею відбулось та за яких обставин потрапила сюди… і буле просто підписана “Том”.

записка від незнайомця у поїзді для Еллі

Джерело https://twitter.com/SkintLondon/status/657640372135415808

У записці говорилось

“Привіт Елеонора. Я сподіваюся, що до того часу, коли Ви читатимете це, Ви почуватимете себе краще. В поїзді із вами відбувся приступ, і я подбав про вас. Ви не пошкодили голову, проте можливо я пошкодив Вашу ногу, оскільки випадково наступив на неї, перш ніж побачив, що ви лежите на підлозі у припадку. Вибачте! Також прошу вибачити мене, що не зміг залишитися із Вами, ось вам горнятко кави, щоб підбадьоритися, коли прокинетесь, і 10 фунтів, щоб я був спокійний за те, що ви доберетесь додому. На жаль, у мене немає більше грошей, тому я сподіваюсь, що ви не живете далеко. Я звязався із людьми у вашому телефоні, а також викликав швидку допомогу, вона вже в дорозі, також поруч з вами персонал поїзда. Бажаю Вам всього найкращого і якнайшвидшого одужання. З любов’ю, Том.”

Тепер Еллі звертається до соціальних медіа, щоб знайти Тома. Вона хоче щоб віддячити незнайомцю, який ставився до неї, як до дорогого друга.

Поділіться цією історією сьогодні, щоб допомогти Еллі знайти Тома! Поширюйте історії добра, що відбуваються поруч з нами прямо зараз!

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.