Відійшов у вічність відомий композитор і співак Мар’ян Гаденко

У п’ятницю, 3 грудня, помер відомий український композитор, народний артист України, уродженець Буковини Мар’ян Гаденко. Про це повідомив його колега і друг, народний артист України Іво Бобул, передає “Еспресо.Захід“. 

“Сьогодні відійшов у вічність мій друг, побратим, композитор, співак, народний артист України Мар’ян Гаденко. Царство небесне”, – написав на своїй фейсбук-сторінці Іво Бобул.

Про причину смерті наразі не відомо.

Довідка. Мар’ян Гаденко  — український композитор, поет-пісняр, народний артист України, телеведучий на загальнонаціональному “телеканалі UA: Перший”, виконавець власних пісень, засновник та голова журі багатьох всеукраїнських пісенних конкурсів.

Він народився 15 вересня 1955 року у місті Сторожинець на Буковині.

Під час служби в органах внутрішніх справ закінчив у 1982 році Чернівецький державний університет, здобув фах економіста.

Гаденко 27 років служив у внутрішніх військах України. На пенсію пішов з посади заступника командувача внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України у званні полковника міліції. Десять років, протягом 1988-1998 років, служив у Львові на посаді начальника відділу боротьби з організованою злочинністю на Львівській залізниці.

Був ведучим телепрограми “Надвечір’я. Долі”, засновником багатьох телепроєктів і пісенних фестивалів.


 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.