Четвер, 2 квітня

Вчителька з Мукачева склала ЗНО на 200 балів та довела школярам, що це можливо

Ганна Федосеєва з Мукачева склала на 200 балів ЗНО з двох предметів хімії та біології, аби довести школярам, що це можливо.

Репетирорка з Мукачева на Закарпатті Ганна Федосеєва отримала обласну відзнаку за експеримент: вона склала ЗНО з хімії та біології на 200 балів, аби довести учням, що скласти ЗНО на найвищий бал — просто і можливо.

Про досягнення вчительки розповіла Укрінформу директор департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова. За фахом Ганна Федосеєва вчителька інформатики, хімії та права, доцент Донецького університету, в минулому — мешканка Макіївки Донецької області.

“Ми вирішили відзначити експеримент пані Ганни і нагородити її разом із випускниками закарпатських шкіл, яких традиційно нагороджуємо в Закарпатській ОДА за найвищий бал зі ЗНО швейцарськими годинниками та ручками “Паркер”, – розповіла Ганна Сопкова.

Сама вчителька каже, завжди розповідає дітям про власний досвід, і тепер вона знає, що скласти ЗНО на 200 балів легко і можливо.

Решта переможців з написання ЗНО на Закарпатті — це випускники сільських загальноосвітніх шкіл – Аделіна Федак, випускниця Лучківської ЗОШ (Мукачівщина) та Валерія Кашмей, випускниця Великоберезнянської гімназії. Обидві дівчини стали студентками, Аліна Федак навчатиметься у Національному медуніверситеті ім. Богомольця, а Валерія Кашмей – в Буковинському університеті.