В УПЦ назвали якості, якими мають володіти мери українських міст

DSC_00171-624x939Мер несе подвійну відповідальність: перед виборцями і перед Богом – священик УПЦ
Майбутньому градоначальнику треба пам’ятати про відповідальність перед виборцями і Богом, бути мудрим керівником і зробити все можливе, щоб виконати свої передвиборчі обіцянки.
Про це сказав секретар Київської єпархії Української Православної Церкви по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, повідомляє Центр інформації УПЦ.
«Мер повинен володіти високими моральними якостями. Перш за все, бути чесним і відповідальним. Від його управлінських і організаторських умінь залежить, наскільки комфортним буде життя в населеному пункті. Градоначальник покликаний використовувати таланти, дані йому Богом, на благо людей. І, зрозуміло, пам’ятати про свої передвиборчі обіцянки. Якщо дав слово, його потрібно обов’язково стримати», – зазначив отець Віктор.
Священнослужитель наголосив, що мер є не просто політичною фігурою, а людиною, який покликаний дбати про добробут городян.
«У громадському відношенні міський голова – це той, кому люди довірили управління населеним пунктом, а з духовної точки зору, він опинився на своєму посту по Промислу Божому. Тому мер несе подвійну відповідальність – перед виборцями і перед Богом», – зазначив протоієрей УПЦ.
Згідно з даними Центральної виборчої комісії, 25 жовтня в Україні будуть обиратися 358 мерів. Загальна кількість кандидатів на цю посаду по країні становить 2741.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.