В УПЦ назвали причини негативних демографічних тенденцій в Україні

151052.bНегативні демографічні тенденції в Україні викликані абортами, дошлюбними сексуальними стосунками, різними видами цивільного шлюбу, а також хибним світоглядом.
Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, про це говорить голова відділу у справах сім’ї Київської єпархії УПЦ протоієрей Олег Мельничук.
«З негативними демографічними явищами слід боротися вперше чергу словом, нагадуванням про базові духовні цінності, розробкою відповідних програм на державному рівні, зокрема таких, які були б спрямовані на те, що багатодітна сім’я це не є аномалія, а природна, Богом створена інституція», – зазначає отець Олег.
За його словами, гріховний спосіб життя стає все більш поширеним, і набуває статусу норми.
«Механізми, які використовує диявол проти людства, чітко проглядаються в сьогоднішніх суспільних реаліях. Те, що для людини споконвіку було цінністю, сьогодні висвітлюється як інакомислячість – те, що «не в тренді». Розбещеність людини стає культом, чесноти маргіналізуються. Гріх по своєму визначенню є деструктивною основою, він знищує і людину, і людство в цілому. Особливо родину», – підкреслює священнослужитель.
Як повідомлялося, за прогнозами ООН, викладеними у доповіді «Перспективи населення світу», жителів України до 2100 року залишиться 26 мільйонів 400 тисяч.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: