В Україні створили безкоштовну платформу для автоматичної перевірки домашніх завдань

В Україні запустили платформу JustClass, на якій вчителі зможуть безкоштовно задавати домашні завдання онлайн. Для цього педагог має обрати завдання з бази, що налічує 1500 інтерактивних вправ, і надіслати учням згенероване посилання.  

Джерело: Освіторія.

JustClass автоматично перевіряє й оцінює виконані домашні завдання та зберігає оцінки в особистому кабінеті вчителя й учнів. Викладаючи із JustClass, педагоги можуть перетворити домашні роботи на захопливу гру онлайн. Кожна вправа містить аудіо, відео, фото та цікаву освітню механіку, яка занурює учнів у навчальний процес. Така гейміфікація допомагає краще засвоїти шкільну програму й отримати задоволення.

Крім того, JustClass допомагає припинити списування в класі. Вчителі можуть встановити дедлайн і час на виконання домашніх завдань, щоб учні не встигали шукати правильні відповіді в інтернеті або радитися з однокласниками. Також можна приховати показ правильних відповідей після здачі завдання. З такими гнучкими налаштуваннями вчителям більше не потрібно докладати надзусиль для контролю доброчесності дітей. 

Цю платформу розробила команда провідної української онлайн-школи JustSchool. Десятки вчителів і методистів долучилися до формування бази готових домашніх завдань, щоб українські вчителі могли готувати й перевіряти завдання швидко та ефективно.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: