Понеділок, 22 липня

В Держприкордонслужбі відбулись урочисті заходи з нагоди Дня захисника України

В Адміністрації Державної прикордонної служби України за участю керівного складу, відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня захисника України.

На початку заходу прикордонники хвилиною мовчання вшанували пам’ять за загиблими воїнами в зоні АТО, серед яких і 66 воїнів в «зелених беретах».

Під час свого виступу Голова Державної прикордонної служби Віктор Назаренко наголосив, що ми ніколи не забудемо наших героїв, які віддали життя за свободу і незалежність нашої України. Прикордонники завжди будуть вдячні тим, хто сьогодні захищає національні інтереси держави, повсякдень сумлінно та самовіддано виконує службові обов’язки, а також усім ветеранам-прикордонникам, які стояли у витоків ствердження незалежної держави та своєю самовідданою наполегливою працею будували її кордони.

Очільник прикордонного відомства зазначив, що цей рік був досить складним. Понад 13000 військовослужбовців прийняли участь в захисті та охороні державного кордону, проявили мужність та наполегливість, показали патріотизм та стійкість. Сьогодні прикордонники продовжують виконуватися завдання з забезпечення національної безпеки України в межах Донецької та Луганської областей в смузі безпеки вдовж лінії контрольованих територій та зазначив, що завдяки наполегливій і кропіткій роботі прикордонникам вдалося протягом року у рази підвищити технічний потенціал бойових підрозділів.

Віктор Назаренко побажав всім прикордонникам та їхнім сім’ям здоров’я, благополуччя та миру, і також подякував всім присутнім за службу в цей нелегкий для України час.

Крім того, у ході урочистостей за зразкове виконання військового та службового обов’язків Головою Державної прикордонноїх служби України було відзначено низку військовослужбовців. Загалом заохочено 465 прикордонників, з яких майже 200 вотримали медалі та відзнаки. Крім того, понад 30 військовослужбовців отримали дострокове військове звання.

Напередодні відзначення Дня захисника України урочисті заходи відбулися в  усіх органах охорони та підрозділах державного кордону за участі Героїв та учасників АТО.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.