Понеділок, 22 липня

Укрпошта допомагає оформити субсидії вже сьогодні

На сьогодні в Україні майже 4 млн сімей вже оформили житлові субсидії, а це приблизно 10 млн людей. Все це стало можливим завдяки злагодженій роботі Міністерства соціальної політики, органів місцевого самоврядування та Укрпошти. Тільки з вересня по жовтень до Укрпошти звернулося більше як 450 тис. осіб, яким поштовики допомогли в оформленні житлових субсидій.

Укрпошта нагадує, що зовсім скоро багато українських родин одержать перші платіжки за комуналку з істотно збільшеними тарифами. Задля збереження вашого сімейного бюджету радимо оформити житлові субсидії швидко та зручно у поштовому відділенні.

«Укрпошта, як надійний соціальний партнер активно співпрацює з органами місцевого самоврядування задля створення доступних та зручних умов отримання населенням соціальних послуг, – відзначає в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук. – Відтепер вам не потрібно витрачати зайвий час та кошти для відвідування вашого управління праці та соціального захисту населення. Поштовики допоможуть не тільки доставити всі потрібні документи, а й компетентно проконсультують про нові спрощені умови оформлення житлових субсидій».

Варто лише завітати до найближчого поштового відділення, і поштовики нададуть вам вичерпну інформацію щодо порядку заповнення та направлення документів на отримання субсидії. Наші поштовики є досить освіченими в цій сфері, адже вони навчені всім аспектам оформлення та заповнення бланків. Крім того, за допомогою листоноші оформити субсидію можна не виходячи з дому.

Також важливо враховувати, що за субсидією має звернутися член сім’ї, на якого відкрито особовий рахунок на сплату житлово-комунальних послуг. Особа, яка має право на субсидію та правильно її оформила може зекономити до 50% на сплаті комунальних платежів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.