Вівторок, 26 вересня

Українцям дозволили приїжджати до Туреччини без ПЛР-тестів

Уряд Туреччини скасував необхідність у пред’явленні ПЛР-тестування пасажирам, які летять з України.

Джерело: Дивись.Інфо.

Про це повідомляється на сайті Державного агентства розвитку туризму.

Згідно з повідомленням, рішення набуде чинності 15 травня 2021 року о 00:00 за київським часом.

Скасування тестування також відбудеться для пасажирів з Китаю, В’єтнаму, Австралії, Нової Зеландії, Сінгапуру, Таїланду, Південної Кореї, Японії, Великої Британії, Латвії, Люксембургу та Естонії.

«Україна і Туреччина вже давно працюють над лібералізацією перетину кордону в період пандемії… Скасування ПЛР-тесту — дуже важливий крок на шляху до відновлення туризму в усьому світі, і ми впевнено рухаємося в правильному напрямку», — зазначила голова Держагентства Мар’яна Олеськів.

Раніше повідомлялося, що Україна і Туреччина підписали туристичну декларацію. Згідно з документом, планується збільшення кількості регулярних рейсів і спрощення правил перетину кордонів для громадян обох держав.

В уряді Туреччини висловили надію, що ще до ослаблення локдауну, яке відбудеться 17 травня, країна зможе прийняти понад 8 тисяч українських туристів.

Також з’явилася інформація про те, що іноземні туристи в Туреччині зможуть без обмежень подорожувати країною, відвідувати музеї та археологічні пам’ятки під час жорсткого локдауну з 29 квітня до 17 травня.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.