Українці запустили безкоштовний сервіс вивчення англійської за фільмами

2138
Форест Гамп вчитиме українців англійської
Форест Гамп вчитиме українців англійської
Форест Гамп вчитиме українців англійської
Форест Гамп вчитиме українців англійської

Кияни Назар і Наталія Бартосік вирішили дати співвітчизникам можливість вивчати розмовну англійську мову за кінофільмами. Вони створили сервіс «КіноМова», який покликаний навчити говорити англійською з допомогою кінокласики. Поки сервіс в альфа-версії, тому доступних фраз всього 16, але якщо користувачам сподобається ідея, розробники обіцяють запустити повноцінний проект, повідомив журнал про інтернет-бізнес Ain.ua.

Сервіс орієнтований на людей, які тільки починають вивчати англійську і яких лякає традиційна освіта. Мова на новому ресурсі подається не у вигляді друкованих слів, діалогів і текстів, а у вигляді уривків з відомих англомовних фільмів, що дозволяє бачити конкретні життєві ситуації, відчувати емоції акторів, чути різні діалекти. А головне, фрази з фільмів регулярно зустрічаються в повсякденному житті, на відміну від абстрактних слів і текстів в книгах або онлайн-курсах, вважають розробники.

Вони наголошують, що таке вивчення мови є максимально наближеним до реального життя. Наявність зразків вимови різними голосами і в різних формах (американській та британській) навчать краще розуміти мову на слух, а також зменшить ризик появи акценту. Так вчаться люди, які живуть в мовному середовищі: чують, що говорять інші, і повторюють, поступово опановуючи мову. Але замість аборигенів тут – улюблені кіногерої. Сервіс використовує фільи «Форест Гамп», «Володар перснів», «У пошуках Немо» та інші.

«Ми відібрали близько 20 фільмів і написали алгоритм для аналізу їх субтитрів. Потім на базі пакета для статистичного аналізу великих даних відібрали найчастіше вживані фрази і вже для них відбирали найцікавіші уривки», – розповів Назар.

Сервіс є безкоштовним. В остаточній версії буде більше 400 фраз з понад 100 фільмів, які повинні забезпечити основну частину повсякденної лексики. Також автори проекту планують дати можливість користувачам озвучувати фрагменти фільмів власним голосом, щоб практикуватися в вимові і змагатися з іншими користувачами.

zaxid.net