Український лоукостер SkyUp змiнить yнiфoрмy стюaрдeс. Зaмiсть тyфeль – кросівки (фото)

Найбільший український лоукостер SkyUp після чотирьох років роботи вирішив освіжити форму своїх бортпровідників, зробивши її зручнішою. Найбільше змін отримала форма для стюардес, а ось чоловіча форма залишилася класичнішою, повідомляє Avianews — пише Lviv1256.

«Нова форма базується на ідеї динаміки і руху, тому замість костюмів зі спідницями у жінок з’являться брючні костюми зі спортивнішим кроєм, які ми створили разом з партнерами з GUDU. Доповнює образ легкий шкіряний тренч », – розповіли avianews.com в SkyUp.

На зміну туфлям прийшли кросівки Nike. Це позитивно позначиться на самопочутті персоналу, який змушений багато часу проводити на ногах.

Ще одна зміна – хустку розробки GUNIA project тепер будуть кріпити на плечі. Раніше її зав’язували на шиї.

У чому полягає нова концепція?

Концепцію нової форми SkyUp Champions в авіакомпанії описують однією фразою «схоплює на льоту».

«Це одяг для активних, сміливих, яскравих; для тих, хто не любить зайвого офіціозу, але цінує стиль; реагує швидко, діє виважено, приймає виклики і справляється з ними. Форма для відкритих до нового, тих, хто любить подорожі і життя », – відзначили в SkyUp.

Стиль SkyUp Champions включає також новий макіяж для стюардес, ідея якого базується на квітах неба, які можна побачити тільки на висоті. Це м’який помаранчевий, як під час заходу сонця, і ніжно блакитний, як на світанку.

«Разом вони створюють плавний градієнт. При цьому макіяж принципово делікатний, щоб зберегти природність. Зачіски теж стануть зручнішими і будуть краще передавати образ », – пояснили в авіакомпанії.

Коли в літаках?

SkyUp планує, що пасажири побачать бортпровідників в новій формі SkyUp Champions вже восени цього року. За цей час підготують 500 комплектів. Пошиють їх на українській фабриці.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: