п`ятниця, 29 березня

Українська шаблістка Ольга Харлан стала восьмикратною чемпіонкою Європи з фехтування

Українська шаблістка Ольга Харлан перемогла француженку Манон Брюне в фіналі чемпіонату Європи з фехтування, який проходить у німецькому Дюссельдорфі.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на Національний олімпійський комітет України.

«Українська шаблістка Ольга Харлан перемагає у напруженому фіналі француженку Манон Брюне 15:12 і вшосте здобуває особисте золото чемпіонату Європи!!! Вітаємо спортсменку, її тенерів Олега Штубабіна і Юрія Марченка, а також Національну федерацію фехтування України на чолі з Вадимом Гутцайтом. Так тримати», – йдеться у повідомленні.

У півфіналі Ольга Харлан виграла у Анни Мартон з Угорщини – 15:10, а Манон Брюне була сильнішою за 13-кратну чемпіонку Європи, росіянку Софію Велику – 15:11, повідомляє «Сегодня».

Обидві переможені шаблістки здобули бронзові медалі чемпіонату Європи.

Для Ольги Харлан – це восьма перемога на чемпіонатах Європи (двічі – у командних змаганнях) і перша за останні п’ять років. Також на її рахунку – сім срібних і п’ять бронзових нагород континентальної першості.

В активі Манон Брюне тепер – три срібні нагороди чемпіонатів Європи і дві бронзові.