Українка підкорила світ шарфами, в’язаними без спиць

2832

Усе ще не знаєш, що подарувати на Новий рік 2016 близьким і коханим?

Так от: неймовірний стартап українки Ганни Мариненко зібрав на краудфандінговой платформі Kickstarter $ 170000 на розвиток бренду Ohhio, який пропонує настільки прекрасні, обволікаючі і затишні кардигани, шарфи і ковдри з вовни мериноса, що це просто неможливо описати словами.

Анна Мариненко відкрила маленький бізнес в 2014 році і з тих пір в’яже без спиць – руками! – приголомшливі об’ємні вовняні шарфи-снуди, кардигани і пледи. Гігантські нитки з вовни мериноса, змотані у величезні клубки, заворожують на рекламному ролику, який про унікальний проект Мариненко зняв нью-йоркське видання Tech Insider.

На Kickstarter Марина збирала початковий капітал, щоб налагодити повноцінне масове виробництво виробів, і всього лише за три дні (кампанія запустилася 18 листопада цього року) встигла зібрати 20000 доларів!

Пледи, снуди і oversize шарфи користуються такою популярністю, що люди готові допомогти розвитку бренду.

кардиган з мериноса

Ціни на шарфи варіюються від 70 до 150 доларів, а найбільший плед обійдеться від 690 доларів. Якісна шерсть мериноса недешева: вироби дуже приємні на дотик, зігрівають в холоди і «дихають» влітку.

шарфи з мериноса

До речі, схожі об’ємні снуди, рукавиці і шапки з вовни мериноса роблять і інші українські бренди: PAVLENKI (подивитися вироби можна на сторінці в Facebook Pavlenki Workshop і в Instagrampavlenki_workshop) …

шапки павленкі

… І Your Yarn (Facebook Your Yarn і Instagramyouryarn).

шарф youryarn

Стежте за нами!