п`ятниця, 21 червня

У Маріуполі почали зносити будівлю драмтеатру (відео)

У Маріуполі російські окупаційні сили зносять будівлю драматичного театру.

Про це 22 грудня повідомив радник міського голови міста Петро Андрющенко — пише lviv.media.

За його словами, повному демонтажу підлягає задня та центральна частина театру, проте фронтальну залишать цілою як «основу реконструкції». Тобто, як наголошує Андрющенко, демонтують лише ті частини будівлі, які доводять бомбардування, а не вигаданий пропагандою підрив зсередини.

“Знесення руїн драматичного театру — безумовне намагання сховати назавжди фізичні докази найбільшого одночасного навмисного вбивства українців росіянами з початку цієї фази війни. Окупанти навіть не приховують своїх намірів”, — акцентує Андрющенко.

Радник також нагадує, що у драмтеатрі від російського удару загинуло понад 300 маріупольців і, щоб довести це, достатньо відеодоказів, свідчень свідків та тих, хто вижив.

Нагадаємо, 16 березня на драмтеатр, на якому з двох сторін був надпис «Діти», росіяни скинули бомбу. На цей момент у сховищах театру перебувало понад 1500 людей. В основному це були жінки та діти. Розібрати завали рятувальники одразу не мали змоги, оскільки окупанти постійно обстрілювали територію.

За кілька днів у міськраді Маріуполя повідомили, що щонайменше 300 людей загинули під руїнами Драматичного театру. Наразі ж точна цифра загиблих та врятованих залишається невідомою.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.