У Києві з’явилася станція імені Шухевича

Окрім станції швидкісного трамвая, перейменували ще автобусну й тролейбусну зупинки з аналогічними назвами.

Ще донедавна станція швидкісного трамвая на Троєщині мала назву «Станція Генерала Ватутіна», проте 4 січня цього року директор Департаменту транспорту КМДА Руслан Кандибор підписав наказ про перейменування, передає Вечірній Київ — пише Про Львів.

Підставою для підписання наказу стало відповідне рішення Київради про перейменування проспекту, яке прийняли ще у 2017 році. А також звернення народного депутата. Зазначимо, що перейменування відтермінувалося через судові позови, які ініціювали противники перейменування.

Згідно з документом, на честь політика та державного діяча Романа Шухевича назвали станцію трамваю на однойменному проспекті.

У наказі вказано, що крім станції трамваю у столиці також змінилися назва зупинок тролейбусів та автобусів. Зупинки «Станція Романа Шухевича» з’явилися на маршрутах автобусів №№27, 73, 100, 101, 114 та тролейбусів 29, 30, 31, 47.

До 28 лютого комунальники Київпастрансу мають замінити таблички з новими назвами об’єктів. Крім того, керівник комунальної служби перевезень КМДА має довести інформацію про перейменування до відома приватних перевізників.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.