У Києві дівчині відмовили в співбесіді, бо спілкується винятково українською: “Багато російськомовних керівників”

У Києві українська компанія Budhouse Group відмовила дівчині у співбесіді, бо вона спілкується винятково українською та англійською мовами. Киянка хотіла влаштуватися журналісткою-редакторкою.

Джерело: ТСН.

Скриншот діалогу з менеджеркою дівчина показала в Мережі.

Дівчина обурилася, що їй відмовили у співбесіді в столиці України, бо просить звертатися державною мовою, коли майже рік триває повномасштабна війна.

“9-й місяць повномасштабного вторгнення, столиця України, мені відмовляють у співбесіді через те, що я прошу звертатися до мене державною мовою? Дякую, так і запишу”, – відповіла киянка менеджерці.

Діалог з менеджеркою компанії Budhouse Group / Фото з відкритих джерел

У компанії Budhouse Group прокоментували “велике непорозуміння” між ними та дівчиною, що була запрошена на співбесіду. Там стверджують, що причина відмови була трохи іншою.

“Наша компанія є багатомовною, багато хто спілкується українською, багато хто російською та навіть болгарською, але українську розуміють та використовують усі, незалежно від того, яку мову більше вживають… Виходячи з цього, співбесіда була скасована, через те, що дівчина чітко вказала, що працювати з компаніями, де розмовляють не лише українською або англійською – вона не буде”, – заявили в компанії 18 січня.

У своєму резюме киянка зазначила, що не розуміє жодні мови, окрім української та англійської, та не буде співпрацювати з компаніями, які не вміють вести комунікацію державною мовою.

Частина резюме киянки / Фото: Budhouse Group
Вакансія компанії / Фото: Work.ua
Відповідь компанії / Скриншот з Facebook Budhouse Group

Нагадаємо, що від початку повномасштабного вторгнення Росії фіксується помітне зростання кількості людей, які свідомо переходять на спілкування українською. У застосунку “Київ Цифровий” стартувало опитування щодо розвитку української в столиці. Киянам також пропонують добірку посилань на освітні платформи та застосунки, які допомагають поліпшити знання.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.