Тимошенко записала відеозвернення після діалогу Порошенка та Зеленського в ефірі 1+1

6784
тимошенко

Лідерка Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та кандидатка у президенти на виборах 2019 року Юлія Тимошенко, яка не пройшла до другого туру, прокоментувала діалог президента Петра Порошенка та кандидата у президенти Володимира Зеленського на телеканалі «1+1», який відбувся телефоном в ефірі програми «Право на владу».

Пише Громадське

Відеозвернення стосовно події Тимошенко опублікувала у Facebook.

Вона зазначила, що побачила в діалозі кандидатів «руйнацію статусу посади президента та приниження української держави».

Тимошенко наголосила, що «її складно запідозрити в підтримці одного з кандидатів», проте «коли Володимир Зеленський кинув слухавку, майже в обличчя чинному президенту», вона побачила — «який це стрес для Порошенка», якому вона порадила «не ставати частиною чужого шоу й тримати президентську планку».

Тимошенко також зауважила, що було видно як у Порошенка, «знаючи його проблеми зі здоров’ям, пересохло у роті і він не може далі говорити».

«Треба про бути людьми, і вчасно вміти подати один одному ковток води», — сказала Тимошенко.

Звертаючись до Зеленського, Тимошенко порадила «берегти гідність і честь президентської посади, якщо він хоче її обійняти».

«Давайте з честю вийдемо з цієї конкурентної, загостреної боротьби, яка вже набуває не дуже добрих ознак», — сказала Тимошенко.