Понеділок, 4 березня

«Треба бути як всі»: батька дівчинки, яку в дитсадку не привітали з 8 березня, почали цькувати в соцмережах

У соціальних мережах почали цькувати батька дівчинки Ігоря Леська, дитину якого в одному з дитсадків Чернівців не привітали з 8 березня, бо її батьки не здали на це гроші.

Про це він розповів у коментарі для hromadske.ua.

Він каже, що булінгу в садочку щодо його доньки немає. Водночас його самого цькують в інтернеті.

«Тези такі: “Батько — жлоб”, “Треба бути як всі”, “Твоїй дитині подарунки повинен купувати ти”, “Батько піариться на травмах дитини”. Якщо вивчити коментарі, легко впізнається вектор громадської думки», — зазначив він.

Ігор також запевнив, що не планує переводити свою доньку до іншого садочка, хоча «члени батьківського комітету зроблять все, щоб нас звідти вижити».

Додає, що наразі фахівці відділу освіти проводять у садочку службове розслідування. Батько дівчинки переказує слова одного з фахівців, що, мовляв, представники батьківського комітету «вирішили “оголосити війну” (Ігорю Леську — ред.)».

Що там сталося?

Батько дитини Ігор Лесько поширив у соцмережах фотографію, де в чернівецькому дитсадку №42 «Перлинка» дівчатка граються подарованими на 8 березня іграшками, а його п’ятирічна дочка сидить окремо за столом. Чоловік каже, що так його дитину демонстративно покарали, бо він не здав гроші на подарунок.

Згодом він опублікував новий допис, у якому поширив повідомлення голови Чернівецької облдержадміністрації Сергія Осачука про цей інцидент. Підписав його так: «Ніхто не посміє образити мою дівчинку».

Голова ОДА відреагував на цей інцидент 10 березня. Він запросив п’ятирічну Маргариту та її батька до себе в офіс і вручив їй подарунок від президента Володимира Зеленського.

Виховательці оголосили догану за порушення педагогічної етики, а також адміністрація дитсадка створила комісію, яка вивчає, чи справді був булінг.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.