«Віночок різдвяних колядок» від семінаристів з Львівщини став новим хітом соцмереж

Нинішня зима отримала новий святковий, різдвяний хіт – підбірку колядок у виконання семінаристів Дрогобицької духовної семінарії. Її записали лише кілька днів тому і за цей час у фейсбуці прості ролики вже зібрали понад 1,5 мільйони переглядів і десятки тисяч поширень у фейсбуці.

Джерело: НТА.

Зокрема, семінаристи поєднали у своєму виступі чотири українські колядки:

«Ми прибули, господарю, до Вашої хати», «Рай розвився», «Небо ясні зорі вкрили», «Христос ся рождає з предвічних віків».

«Ми задумали зняти привітання з Різдвом Христовим. Коли 20 грудня проводили у приміщенні семінарії зйомки, це побачив  о. Ігор Цмоканич, викладач нашої семінарії, і запропонував нам зняти якісь кадри у дрогобицькій ратуші», – наводить слова молодих чоловіків Інформаційний ресурс УГКЦ.

Перший ролик семінаристи записали на вежі Дрогобицької ратуші, звідки відкривається панорама на місто. Пізніше також заспівали у дворику ратуші.

Наступного дня ці два відео опублікували на фейсбук-сторінках Туристично-інформаційного центру  м. Дрогобича та о. Ігоря Цмоканича, де набрали кількадесять тисяч переглядів. Та найбільшої популярності вони здобули, коли з’явилися на фейсбук-сторінці ресурсу «Духовна велич Львова»: станом на 25 грудня 700 тисяч – відеоролик з вежі, а 1,1 мільйона ролик з дворика ратуші».

Увечері 26 грудня кількість переглядів зросла до понад 1,5 мільйона переглядів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.