Той, хто захищає Батьківщину, звершує подвиг турботи про ближніх

Навчаючись захищати Вітчизну, людина виконує подвиг турботи про тих, хто її оточує.
Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, про це сказав настоятель Свято-Воскресенського (Афганського) храму міста Києва протоієрей Сергій Ющик.
«Захист Батьківщини має вважатися в суспільстві великою справою. Адже, за словами апостола Павла, «хто не турбується про своїх, а особливо про домашніх, той зрікся віри і гірше за невірного». Відповідно людина, яка навчається бути захисником Вітчизни, вона, по суті, вже  звершує подвиг турботи про ближніх. По-друге, говорять апостоли, представник влади покликаний виконувати закон – карати неправедних і нагороджувати тих, хто поступає справедливо», –  зазначив протоієрей Сергій.
За його словами, християнину слід жити так, щоб його ніхто не зміг звинуватити в поганих справах.
«Також варто додати ще одну біблейську пам’ятку для тих призовників, які будуть поставлені на керівні пости та посади. У апостола Павла є така сімейна порада, щоб батьки не дратували своїх дітей. У широкому сенсі вона означає, що ті, хто поставлений керувати, не повинні дратувати, ображати та  насміхатися над тими, хто стоїть за посадою нижче», – підкреслив священнослужитель.
Як повідомлялося, 1 листопада в Україні почався осінній призов на строкову службу, який мав стартувати 1 жовтня, але указом Президента України був перенесений через місцеві вибори. Призову підлягають 11 тисяч чоловіків у віці від 20 до 27 років.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.