Тодоренко згадала Зеленського на корпоративах, розплакалася та помріяла про “об’єднання” України та Росії

Телезірка Регіна Тодоренко не стримала сліз під час інтерв’ю Ксенії Собчак, коли мова зайшла про стосунки її “двох батьківщин”, Росії та України, і те, як це впливає безпосередньо на неї та її сім’ю. 

Вона сподівається, що її шлюб із російським співаком Владом Топаловим послужить прикладом для “об’єднання” двох країн у прагненні до миру. А ще Регіна вірить у президента Володимира Зеленського, з яким колись разом працювала на корпоративах, – пише Таблоїд УП.

Тодоренко та Собчак поговорили, позаймалися йогою та попоїли у програмі “Осторожно, Собчак!”. Регіна розплакалася під час розмови з Ксенією Собчак

“Я його знаю. Він дуже приємний, цікавий”, – відгукнулася Тодоренко про Зеленського.

“Як мені здається, хороший президент – це і хороший оратор… Ми познайомилися на якихось зйомках, на корпоративах перетиналися постійно. Група співачок, група “кавеенщиків” – стандартний набір на дні народження якого-небудь олігарха”, – поділилася вона.

Те, що їй в останні роки вдається зберігати велику популярність і в Росії, і в Україні, Регіна пояснює тим, що вона – людина “аполітична”, в політиці не тямить і “старається не лізти”, а свою громадянську позицію висловлює на виборах.

Зі слів Регіни, вона “вважає своїм обов’язком не розводити інформаційну війну”, адже є лідером думок із великою відповідальністю. До того ж, зірка не вірить у те, що, наприклад, відмовившись отримувати російську премію разом із пропагандисткою Ольгою Скабєєвою, могла би справді змінити стан речей. Мовляв, це все одно був би “пшик у нікуди”.

Співачка не бажає “розводити інформаційну війну”

“Дуже складно зберігати будь-який нейтралітет. Просто образливо, що часто артисти стають каменем спотикання в таких випадках. І вся агонія, все цькування падають на плечі звичайних співаків, котрі часто і не розуміються на цьому всьому. А це дуже тяжко”, – розплакалася Тодоренко.

Їй дуже болить те, що Топалов не може приїхати до України, оскільки є у списку “Миротворця”, не може познайомитися з її 80-річним дідусем.

“Я сподіваюся, що щось зміниться. Я дуже вірю, що щось зміниться. І послабиться цей дурнуватий режим”, – поділилася вона.

Як зізналася Регіна, єдине бажання, яке вона загадує на свої останні дні народження – це прямий переліт із Москви до Одеси.

Вона називає себе пацифістом та не розуміє, чому люди воюють, і чому в них стільки ненависті.

Тодоренко сподівається, що стосунки її “двох батьківщин” налагодяться

“Чому так пишуть, за що? Бо в мене чоловік – росіянин? А я от дружина в нього українка, і на нього так само може вилитися відро лайна якогось в черговий раз: “зрозуміло, хохлушка в тебе дружина…” Чому люди такі злі? Що провокує людей бути такими злими?”, – запитала Тодоренко.

“Хіба погано, що ми об’єдналися сім’ями, різними – я з України, він із Росії, це хіба погано? Ні, це добре. Хіба погано, що ми живемо разом? Ні, це теж добре. Хіба погано, що я отримую премію і в Росії, і отримую премію і в Україні? Це ж говорить, мабуть, про те, що люди готові йти на контакт, люди готові йти на перемовини”, –  наголосила вона.

Тема політики для Регіни є табу навіть у розмовах із батьками. У їхнього з Владом сина Майкла два громадянства, російське та українське.

“Я сподіваюся, що наш союз із Владом якось мотивуватиме людей на щось добре, щоби все-таки щось хороше відбулося між нашими країнами, щоби вони об’єдналися. Але поки що дуже сильні рани, дуже сильні шрами завдані одне одному. І, мабуть, це загоєння відбуватиметься не один рік, а може, і десяток”, – припустила вона.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.