п`ятниця, 23 лютого

Як правильно сформулювати своє бажання Всесвіту

– Господи, як хочеться шоколаду!

Такими словами нас зустріла прикордонниця в аеропорту Санто-Домінго. Місцевий час – майже перша ночі.
– А у мене, до речі, є, – кажу я.

Знімаю рюкзак, розстібаю його і дістаю половину шоколадки. Розбираючи холодильник перед від’їздом, для чогось захопила її з собою, думаючи з’їсти в дорозі, але так і не з’їла.

– О!! – вигукує прикордонниця, проставляючи в’їзний штамп. – Це мені? Шоколад! Дякую, я 10 годин на посту, сил немає.

Це я до чого. Запити до Всесвіту треба формулювати вголос і максимально чітко. А Всесвіт вже сам розбереться, чому оптимальний спосіб доставити вам шматок шоколаду – провезти його через пів-Землі.

Інструкція від психолога Євгенії Брайт. Ви можете вважати це казкою або найціннішою в світі інформацією.

Щоб бажання здійснювалися, їх потрібно правильно загадувати. Так ось, найкраща інструкція по «замовленню» бажань від Всесвіту виглядає так:

1. Бажання на момент «замовлення» має бути ОДНЕ.

Як, найчастіше, ми загадуємо бажання? Ось типовий приклад: «Хочу сім мільйонів. На три – куплю собі шикарну квартиру в престижному районі. На один – класну машину. Ще на парочку – з’їжджу світ побачити, на …. »Стоп!

У цьому перебільшеному бажанні купа інших бажань, які можуть бути зовсім не пов’язані з початковим. Виходить якась матрьошка. Така багатошарова конструкція не працює! Щоб кожне з окремих бажань виповнилося, з ним треба працювати окремо. Чому?

Ось уявіть собі, що ви – батько. Приходить до вас ваша дитина і просить сто гривень. Припустимо, малюк захотів побудувати будиночок для хом’яка і йому треба дощечок, цвяхів, молоточок…

Дитина прикинула, що сто гривень – це якраз та сума, якої повинно вистачити на все необхідне. Але ви – батько – знаєте, що молоточок в будинку вже є, дощечки можна принести з роботи, а цвяшків треба купити всього на 20 гривень.

Таким чином, хом’як отримує нове житло, дитина – задоволення від творчої роботи, а ви – задоволення від економного вирішення питання.

Все те ж саме відбувається між нами і Всесвітом, який і є головним подателем всіх наших благ. Причому Всесвіт буде завжди діяти найбільш раціональним шляхом.

Отже, розбиваєте ваше багатошарове-багатокомпонентне бажання на складові. Кожна складова повинна бути якомога більш елементарна.

2. Бажання не повинно бути умовою виконання інших бажань.

Отже, розбираємося. Питання: Навіщо мені сім мільйонів? Відповідь: Щоб купити квартиру, машину, заснувати бізнес, покласти n-у суму в банк, роздати борги …. і т.п. Тепер з кожним з них (квартира, машина, бізнес, банк, борги) треба працювати окремо. Продовжуємо на прикладі. Питання: Навіщо мені квартира? Відповідь: Щоб позбутися опіки батьків.

Наступне питання: Навіщо мені позбавлятися від опіки батьків? Відповідь: Щоб мати більше особистої свободи. Наступне питання: Що буде після того, як моє бажання здійсниться? Відповідь: Я буду … (що ви будете?) Як тільки ваша відповідь висловилася ПОЧУТТЯМ, його можна вважати «елементарним», тобто тим самим бажанням, яке і потрібно «замовляти» до виконання.

3. Бажання повинно викликати у вас ТІЛЬКИ почуття, а не думки про нові бажання.

Отже, що ж буде з вами після того, як ваше бажання здійсниться? Правильна відповідь: «Я буду ВІДЧУВАТИ … щастя! Задоволення! … »Ну або щось в цьому роді. Повернемося ще раз до семи мільйонів. «Коли у мене буде« предмет А »(тобто сім мільйонів), я зможу мати ще «предмети Б, В, Г».

Бачите? Ніяких особливих почуттів, крім як почуття, що з цими грошима потрібно ще щось робити. І це – вірний сигнал неправильного БАЖАННЯ.

Ось якби відповідь була: «Оооо! Я покладу ці гроші ось в цю скляну банку, поставлю її на стіл і буду кожен день кайфувати від вигляду моїх семи мільйонів в банці … »- ось це так, це правильне бажання.

Але ви хіба цього бажаєте? Втім, якщо ви як раз бажаєте саме грошей, то і замовляйте їх. Чого соромитися? А паралельно можна замовити квартиру, машину, бізнес, роздачу боргів і все інше. ПАРАЛЕЛЬНО!

Якщо квартира – це тільки ЗАСІБ позбавлення від опіки батьків, то треба замовляти (УВАГА!) – не квартиру, а позбавлення від ОПІКИ БАТЬКІВ. Адже можна отримати квартиру, але від опіки не позбутися. Батьки – вони можуть вас і в новій квартирі дістати. Навіть на краю світу!

Отже, обміркуйте результат свого бажання – Всесвіт буде втілювати саме РЕЗУЛЬТАТ. Якщо ви хочете зустріти принца на срібному БМВ з тим, щоб вийти за нього заміж, то ваше бажання – НЕ зустріти принца, а – ВИЙТИ ЗАМІЖ за принца. Відчуваєте різницю?

4. Бажання повинно бути «екологічним».

Це означає, що при здійсненні вашого бажання ніхто не повинен постраждати. Як же уникнути мимовільного заподіяння неприємностей оточуючим?

На жаль, зовсім уникнути неприємностей по життю не виходить, так вже життя влаштоване. І цілком можливо, що ваше палке бажання отримати квартиру обернеться тим, що вона вам дістанеться у спадок від раптово померлого родича.

Але! Важливо пам’ятати, що в будь-якому випадку все під контролем Всесвіту. Ваше бажання завжди буде виконуватися найбільш раціональним шляхом, але з урахуванням життєвих сценаріїв всіх персонажів дійства. Так що розслабтеся і прийміть все, як є. Тобто, з вдячністю!

Кілька слів про те, чому не варто творити неприємності свідомо. Припустимо, вас переповнює бажання нашкодити комусь. Припустимо, ви навіть вважаєте, що ви праві. І що «об’єкт» заслужив кари.

А тепер подумайте: Ваша правота – найправіша правота в світі? І ви вважаєте за можливе карати і милувати на свій розсуд? Запускаючи бумеранг своїх бажань, майте на увазі, що у цих летючих пристосувань є одна погана звичка – вони повертаються. Так нехай ваші «бумеранги» будуть тільки добрими, щоб вам не потрібно було б боятися їхнього повернення.

5. Бажання повинно стосуватися тільки вас, а не третіх осіб.

Дуже часто виникають такі бажання: «Хочу, щоб моя дитина …», «Хочу, щоб мій чоловік …» Знайома картина, так? Так ось, ТАКІ бажання НЕ ПРАЦЮЮТЬ! Як бути, запитаєте? Невже все безнадійно?

Ні, чому ж. Просто треба трохи змінити бажання. Воно повинно стосуватися вас, а не вашої дитини, чоловіка, батьків, начальника, тощо. Це може виглядати приблизно так: «Хочу пишатися своєю дитиною, яка вчиться на одні п’ятірки», «Хочу робити всю домашню роботу разом з чоловіком», тощо. Одним словом, переведіть «стрілки» на ваші почуття в зв’язку з виконанням вашого бажання – і все.

6. Бажати треба по-максимуму.

Один хороший чоловік сказав: «Бажати треба багато і часто. Бажати треба по максимуму. Всього все одно не отримаєш. Але чим більше бажаєш, тим більше отримуєш».

І це правда! Якщо ви бажаєте машину – нехай це буде найкраща, на вашу думку, машина. Що ви кажете? Грошей немає на таку? А на старий «жигуль» є? Теж немає? Тоді в чому різниця? Вже замість того, аби бажати щось поганеньке, побажайте щось шалене!

Всесвіт неосяжний і невичерпний. І безмежний, як ви здогадуєтеся. Всі обмеження, які ви маєте по життю – це обмеження, пов’язані з поганим польотом вашої фантазії. Ну, так потягніть на себе кермо висоти і взлітайте вгору!

Додаткові рекомендації:

  • Бажання не повинно мати прив’язку до часу. Частенько нам хочеться отримати щось до якогось конкретного терміну. Бажання, звичайно, по-людськи зрозуміле, але … По-перше, умова часу створює ситуацію очікування виконання бажання.

А бажання повинно бути «відпущено». По-друге, Всесвіт все одно виконає ваше замовлення так і ТОДІ, коли це найбільш оптимально для всіх, в тому числі і для вас. Дайте йому цю можливість – розслабтеся і не прив’язується до тимчасових рамок.

  • Не відмовляйтеся від шансів! А як відрізнити шанс від “не-шансу»? По-перше: уважно починаєте стежити за змінами у своєму житті, “випадковостями”, “раптом”, “якось само собою”. Це вже початок. Не чіпляйтеся за минуле, з радістю приймайте зміни. Це вже Всесвіт починає розгортати і формувати події і обставини так, щоб ви отримали бажане.

Не створюйте свої власні сценарії розвитку подій. Не заважайте Всесвіту виконувати ваше бажання НАЙКРАЩИМ ДЛЯ ВАС ЧИНОМ. Довіряйте своїм почуттям. Це дуже важливо! Але оскільки всіх нас привчили довіряти більше мізкам, то на початках буде важкувато.

  • Почніть з малого. Чим більше, масштабніше ваше бажання, тим складніше його виконати, тим менше у вас віри в свої власні сили, тим більша ймовірність, що ви будете втрачати сприятливі можливості. Тому починайте з дрібниць.

Жоден митець не починає малювати з монументального полотна, всі починають з замальовок та ескізів. Виконуючи свої дрібні бажання, по-перше, ви відчуєте свою силу, і це додасть вам впевненості. По-друге, почнете більше довіряти собі. Адже якщо можете впливати на ситуацію по дрібницях, можете це робити і по-крупному. По-третє, у вас з’явиться особливе чуття на «шанс».

  • Ніхто не може бути звільнений від закону причин і наслідків. Тому, обдумуючи чергове ваше бажання, постарайтеся уникнути будь-яких негативних почуттів і дій. Особливо почуттів! Наприклад, якщо вам здається, що процвітанню вашого бізнесу заважає конкурент, то не варто бажати розорення конкурента.

Побажайте процвітання вашої фірми… Що там буде в підсумку з вашим конкурентом – не ваш клопіт. Головне, що у вас все буде чудово. Якщо вам треба писати контрольну або складати іспит з предмету, в якому ви не дуже, то побажайте отримати найвищу оцінку, а не хворобу вчителя або виверження вулкана суворо під будівлею вашого навчального закладу.

  • Працюючи зі своїми бажаннями, не базікайте про це з ким би то не було! Пам’ятайте, що ми всі живемо в перетині різноманітних бажань різноманітних людей. Так ось, чим менше навколишніх знають про ваші наміри, тим менше можуть вплинути на результати виконання ваших бажань своїми власними, відповідними бажаннями.
  • Під запис! Для людей, ще не дуже досвідчених в усвідомленому виконанні своїх бажань, щоб не заплутатися в своїх побажаннях і тільки готуються до замовлення бажань, при перших спробах краще писати своє бажання на папірці. Заведіть собі звичку писати бажання на окремому маленькому листочку. Листочки зберігайте в спеціальному конверті, і періодично переглядайте. Або заведіть собі спеціальний блокнот для тих же цілей. Кому як подобається.

Отже, тепер ваш головний клопіт – бажати для себе те, до чого прагне душа. А як все це буде втілюватися в життя – нехай Всесвіт голову ламає. На те він і Всесвіт! Не кажіть собі: «Я це хочу так давно, що нема про що тут думати». Навіть заповітні мрії рожевого дитинства потребують попередньої ревізії і переробці.

Будьте щасливі! 

За матеріалами книги Є. Брайт «Стань господарем свого життя» Джерело

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: