Четвер, 9 квітня

Коломойський розповів, що буде з “Приватбанком” після виборів

Екс-співвласник «Приватбанку» Ігор Коломойський очікує на «правову оцінку і компенсацію» у справі націоналізації банку в разі програшу Петра Порошенка на виборах президента України.

Про це сам Коломойський розповів в інтерв’ю BBC, інформує Економічна правда.

«Для нас дуже важливі кілька аспектів цієї історії. Перший – це очистити своє ім’я, другий – покарати винних, третій – отримати компенсацію в тому чи іншому вигляді», – каже він.

На питання, чи буде Коломойський просити Володимира Зеленського компенсувати збитки за націоналізацію «Приватбанку» в разі перемоги того на виборах президента, бізнесмен відповів заперечливо.

«Зеленський, як і Порошенко, формально жодного відношення до націоналізації «Приватбанку» не мав, не має і не буде мати, тому що це не питання президента, це питання уряду і НБУ», – запевнив Коломойський.

Олігарх сумнівається, що детективне агентство Kroll, яке розслідувало шахрайські дії екс-акціонерів банку, мало законні підстави проводити в Україні слідчі дії, і наполягає, що ті не змогли показати, куди зникли 5,5 млрд доларів і на які рахунки.

«Якщо вони покажуть, куди і скільки ми забрали, ми готові це повернути. Але вони цього не зробили. Це все – один великий фейк», – наполягає Коломойський.

Він каже, що 5,5 мільярда нікуди не зникали. Розслідування Kroll він назвав «димовою завісою».

Олігарх стверджує, що не боїться повертатися в Україну.

«Я можу хоч завтра приїхати в Україну. Проти мене не висунули жодних звинувачень. Але я стурбований, що, з огляду на кількість судових процесів між мною особисто і НБУ або «Приватбанком», мені через суд заборонять виїзд з країни», – заявив Коломойський.