4 правила подяки з позиції біоенергетики

Один з ключових законів Всесвіту говорить: «Все в нашому світі має перебувати в гармонії».

Саме гармонія, тобто рівновага протилежних і навіть конфліктних елементів дозволяє нам насолоджуватися цим життям і отримувати від неї максимальне задоволення.

При цьому Всесвіт постійно намагається впорядкувати наше життя. Наприклад, якщо ми сумуємо, він прагне наповнити наше життя позитивними моментами, а якщо в чомусь потребуємо – посилає нам бажане.

В цьому і полягає процес відновлення і підтримання балансу. Причому процес цей саморегулюється, тобто космос, так чи інакше, сприяє тому, щоб врівноважити наше життя. Інша справа, що це займає багато часу, та й форма, в якій Всесвіт допомагає нам, далеко не завжди відповідає очікуванням.

Але в наших силах вплинути на цей процес і самим наблизити гармонію з навколишнім світом. Для цього потрібно освоїти інший закон Всесвіту. Звучить він так: «Добро потрібно повертати!».

Тобто людина повинна навчитися дякувати світові за турботу, яку він надає нам. Почавши дякувати Всесвіту, ви перестанете вести постійну боротьбу за «місце під Сонцем», перестанете постійно стикатися з невдачами і героїчно долати їх, а будете насолоджуватися життям, перебуваючи в мирі та злагоді з оточуючими людьми і природою.

Тому кожна людина повинна зрозуміти одну просту істину – подяка залучає успіх. Коли ви дякуєте оточуючим за допомогу, висловлюєте вдячність, ви віддаєте частину позитивної енергії, а значить, прагнете до гармонії. Якщо ж не дякувати, позитивних змін у своєму житті можна чекати дуже довго, а то і взагалі не дочекатися. У відповідь на байдужість Всесвіт відповість байдужістю.

Якщо ви усвідомили принцип роботи зворотного зв’язку з космосом, вам залишається лише дізнатися найважливіші правила подяки. Використовуючи їх у повсякденному житті, ви зможете досягти гармонії, про яку мріє і до якої прагне кожна людина.

1. Дякуйте від чистого серця.

Перше правило говорить: «Дякувати потрібно від чистого серця». Задумайтеся про те, як ми вимовляємо слова подяки оточуючим людям, Богу або Всесвіту. Найчастіше ми навіть не задумаємося про те, що говоримо, просто машинально, з ввічливості вимовляємо давно завчені фрази «спасибі», «дякую», «Ви дуже добрі», «всіх благ Вам». У цьому випадку слова подяки втрачають будь-який сенс, а значить, перестають «працювати». Всесвіт не приймає таких порожніх фраз, а значить, не дає на них відгук.

Тому, якщо ви хочете сказати людині слова подяки, перш за все, усвідомте це. Задумайтесь, хоча б на кілька секунду про те, що зробила для вас людина, усвідомте масштаб її допомоги, і лише потім, з почуттям скажіть заповітні слова. У цей момент ви повинні відчути позитивний потік енергії, який ви передаєте людині в знак подяки. Якщо подяка щира і виходить від душі, ви обов’язково відчуєте це.

Аналогічним способом слід дякувати і  світу, Господу, Всесвіту за позитивні зміни у своєму житті. Ви влаштувалися на хорошу роботу, пішли на поправку після важкої хвороби, погодні умови сприяли вашим справам, або просто підняли вам настрій. Подякуйте за це тому, кому вважаєте за потрібне. Головне робіть це з душею.

Фахівці радять завести щоденник подяк, щоб щодня записувати туди мінімум 10 ситуацій і вчинків, за які вам хотілося б подякувати долі або конкретній людині. А вечорами ви могли б перечитувати приємні моменти, що відбулися у вашому житті і ще раз дякувати за них.

2. Правильно підбирайте слова подяки.

В ідеалі варто не просто говорити «дякую», а вказувати, за що саме ви висловлюєте вдячність. У цьому плані, вимовляючи слова подяки, краще скажіть: «Дякую тобі за підтримку» або «Дякую за допомогу». З таким підходом ваш посил буде максимально точним, а людині, яка зробила вам допомогу, буде ще приємніше. Очевидно, що Всесвіт обов’язково відповість на цей сигнал, ще на один крок наблизивши вас до гармонії.

3. Використовуйте правильні жести.

Ви здивуєтеся, але подяку мож

на виразити не тільки словами. Мова жестів допомагає висловити вдячність краще будь-яких слів. Для цього потрібно не так вже й багато. Перш за все, вимовляєте слова подяки, дивлячись в очі. Руки при цьому не повинні бути заховані. Ви можете тиснути руку своєму благодійнику або тримати його долоню в своїх руках. Як варіант, можете обійняти людину . Якщо ж це не настільки близька вам людина, просто тримайте руки перед собою, розкривши долоні. Цим ви показуєте свою прихильність до людини.

4. Дякуйте справами.

Крім правильних слів і жестів, подяку можна висловлювати і реальними справами. У відповідь на підтримку людини ви можете зробити безкорисливий вчинок. Більш того, зовсім не обов’язково чекати благих справ з боку оточуючих, щоб починати відповідати їм взаємністю. Почніть робити добрі вчинки в подяку самого життя, за те, що ви дихаєте цим повітрям, за те, що отримуєте приємні емоції, за те, що здорові і повні сил.

Як тільки ви навчитеся щиро дякувати за все хороше, що відбувається з вами, ви помітите, що таких позитивних моментів стає все більше і більше. Згодом така поведінка стане усвідомленою необхідністю. Не вірите? Просто спробуйте! Почніть прямо зараз, з цієї хвилини …

Джерело

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: