Понеділок, 25 вересня

Сьогодні батьки поверталися з магазину і моїй матері стало погано. Батько розгубився, почав плакати

Пост зі сторінки Igor Zinkevych:

Прийшло в приватні повідомленя, пост подяки хлопцю, який сьогодні не був байдужим і своїм вчинком врятував маму п. Івана:

«Сьогодні 07.08.2018 мої батьки поверталися з магазину і моїй матері стало погано ( вона знепритомніла – вже дізналися пізніше проблеми з серцем) 

Батько розгубився почав плакати і кричати про допомогу, в цей момент проїздив хлопець, який зупинився підбіг до матері оглянув і сказав терміново викликати швидку перехожим і сказав що пульсу немає, він почав робити непрямий масаж серця аж до приїзду швидкої, яка прибула за 15 хв десь.

Матір вижила слава Богу, цей хлопець врятував матері життя, вже пізніше мені сказали його прізвище – Калакура Микола Михайлович, хочу сказати вели дякую, дякую що не пройшли байдужо, дякую що зробили все від вас належне – дякую вам!»

Не склало проблеми пошукати в ФБ і ми найшли профіль Калакура Микола Михайлович і фото профілю хлопця, яке чоловік жінки яка потребувала допомоги підтвердив що це він – цей що врятував життя, батько також вдячний вам за допомогу !

26-річний командир роти четвертого батальйону Патрульної поліції Львівської області Микола Калакура

26-річний командир роти четвертого батальйону Патрульної поліції Львівської області Микола Калакура

Також вже з профілю ми дізналися що хлопець працює в патрульній поліції Львова і я особисто радий і можу лиш подякувати вихованню, професійності і не байдужості до ситуації.

Пост написаний лише з причини однієї ( це тим хто вже подумав про то що піаримо поліцію , ми це пізніше при відшукування хлопця виявили ) щоб дати зрозуміти – варто бути не байдужим !!! Наразі Микола врятував людське житя !!!

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.