Що нам приготував 2018 рік? Прогноз для кожного знака Зодіаку

4505
гороскоп 2018 собака

Символом наступного 2018 року є жовта земляна Собака. Вона сприяє Козерогам, Скорпіонам і Водоліям, хоча початок року для них буде складним. Левів і Близнюків чекають нові звершення.

Про те, що готує прийдешній рік, розповіла астролог Тамара Глоба.

гороскоп 2018 собака

Гороскоп на 2018 рік для Овнів

Рік Собаки стане вдалим для Овнів, які намагаються щось зробити, почати нову справу, вступити до вузу або знайти роботу. Зміни обов’язково відбудуться. У 2018 році Овни стануть стриманими, перестануть кидатися в авантюри, розкидатися грошима і вкладати сили в сумнівні проекти. Під впливом символу року вони направлять свою нестримну енергію в правильне русло. Подорожуйте, поїздки принесуть радість і розширять кругозір.

Гороскоп на 2018 рік для Тельців

2018 рік стане роком об’єднання під знаком сім’ї. Вам не рекомендується забувати про рідних і нехтувати увагою до них. Подивившись на близьких серйозним поглядом, зрозумійте, чому гороскоп рекомендує проводити з ними вихідні і вечори. Вони весь рік так нудьгували, поки ви досягали успіхів у різних сферах. І ще, зірки стверджують, що вже на початку року Тельці отримають привабливу пропозицію від начальства або підвищення по кар’єрних сходах. Не відмовляйтеся, вдача на порозі.

Гороскоп на 2018 рік для Близнюків

Веселі і безтурботні Близнюки під впливом Жовтої Собаки задумаються, чи варто було все те, чого вони домоглися в попередній період, уваги і нервів. Азартний 2017-й рік змінить мудрий і цілеспрямований 2018 й, тому для Близнюків починається період переоцінки цінностей. Рік Собаки стане для них найуспішнішим. Оцініть можливості, займіться самоосвітою і саморозвитком. У вас є шанси змінити долю, зайнятися новою справою, яка принесе прибуток, або змінити професію.

Гороскоп на 2018 рік для Раків

Життя тих, хто народився під знаком Рака, ніколи не було легким. Можливо, тому представники цього знаку такі закриті люди. Але вони ж хороші і вірні друзі, які турботливо ​​піклуються про своїх рідних і люблять дітей. Рік 2018 рік стане для Раків складним. Доведеться переїхати в інше місто, регіон або навіть країну. Для інших сильним ударом стане втрата роботи, невдачі в кар’єрі чи навчанні. Але впевнені в собі Раки разом з доброзичливістю і наполегливістю ​​Жовтої собаки пройдуть всі випробування і дадуть собі раду в будь-яких ситуаціях. Пам’ятайте, навіть на довгих дистанціях, собака тримається впевнено.

Гороскоп на 2018 рік для Левів

Леви, які звикли бути в центрі уваги і підкорювати всіх своїми вміннями і красою, в 2018 році стануть ще більш привабливими. Але зайва самовпевненість може зіграти з ними злий жарт. На початку року вони ризикують зазнати втрат в невдалій і непотрібній справі. Незважаючи на те, що рік Собаки зробить їх власниками не тільки привабливої ​​зовнішності, але і міцних зубів, пильних очей і сталевої хватки, стримуйте емоції і ретельно продумуйте всі рішення.

Гороскоп на 2018 рік для Дів

Діви – трудоголіки, а останні три роки були для них важкими. Доводилося боротися, відстоюючи свою думку, дертися по службових сходах, приділяти увагу рідним. Але Собака принесе в їх життя радість, а представники цього знаку Зодіаку нарешті відчують, як на вирощених ними деревах з’являться плоди. Собака нагородить їх кар’єрними та фінансовими радощами, доленосними змінами і, обов’язково, любов’ю. Не розраховуйте, що рік буде простий, але він буде вдячним і дозволить відчути себе щасливіше.

Гороскоп на 2018 рік для Терезів

Вічно задуманим Терезам в 2018 році доведеться ще важче. Ці приємні і неконфліктні люди не вступають в суперечку і не переходять на сторону одного з конфліктуючих. Але в рік Собаки доведеться приймати рішення, щоб вирішувати проблеми близьких. Не турбуйтеся, Жовта Собака буде на вашому боці, однак стежте за тим, щоб міркування і розгляди не перейшли в порожній гавкіт і огризання. Вже на початку року Терези засумніваються в правильності власних рішень ще сильніше, ніж їм це властиво. Спокійніше і впевненіше почувати себе їм допоможуть вірні друзі.

Гороскоп на 2018 рік для Скорпіонів

Часто здається, що Скорпіони холодні і бездушні люди. Насправді представники цього знаку мають ніжний характер, дуже гарячі, велелюбні і володіють приязною енергетикою. Рік Собаки допоможе їм проявити свої почуття, тому Скорпіони можуть розраховувати на нові відносини, любовні зв’язки і навіть шлюб. Ще одна характерна риса Скорпіонів – завзятість і вміння стійко йти до своєї мети. І це також допоможе їм підкорити нові вершини, домогтися перемог і стати успішнішими. А Жовта Собака тільки посилить найкращі якості Скорпіонів.

Гороскоп на 2018 рік для Стрільця

Рік Півня був успішним, веселим і подарував Стрільцям багато щасливих моментів. Крім того, представники цього знаку Зодіаку визначилися з пріоритетами, від чого в житті все пішло по правильному шляху. У рік Жовтого Собаки оптимізму тільки додасться. Радість принесуть подорожі, нові враження і знайомства. У них з’явиться можливість вражати, ділитися своїми знаннями і талантами, від чого оточуючі стануть іще краще ставитися до Стрільця. У рік Собаки вони можуть сміливо братися за найнеймовірніші проекти, і передбачення на 2018 запевняють, вони реалізують їх на найвищому рівні.

Гороскоп на 2018 рік для Козерогів

Попередній рік був нестабільним для Козерогів. Вони то злітали на висоту, то падали вниз, втрачаючи результати праці. Незважаючи на те, що впертість деяких представників цього знаку Зодіаку дасть фору навіть Овнам, багатьом Козерогам в рік Півня могло здатися, що вдача покинула їх будинок і більше не повернеться. Собака внесе частку позитиву і поверне впевненість, з’явиться стабільність і душевний спокій. Козероги більше не будуть мучити себе, вони сміливо підуть вперед з властивим їм завзяттям і будуть винагороджені. Правда, для цього потрібно правильно використовувати накопичений позитивний і негативний досвід.

Гороскоп на 2018 рік для Водоліїв

Для Водоліїв рік Жовтого Собаки почнеться дуже вдало. Все буде виходити само собою, буде вистачати часу і сил на сім’ю і на роботу. На жаль, спокій закінчиться вже в середині року. В цей час Водолії поставлять перед собою серйозну мету або захочуть зробити покупку, про яку мріяли, наприклад, купити машину або квартиру. Занурившись з головою в роботу, Водолії ризикують втратити добрі стосунки з друзями або членами сім’ї. Друга половина року стане по-справжньому переломною, коли доведеться приймати важливі рішення. Пам’ятайте, що Собака на вашому боці, але не робіть необачних вчинків.

Гороскоп на 2018 рік для Риб

Для Риб рік вдалий у фінансовому плані. М’які і піддатливі, вони не шкодують грошей для рідних, близьких і дітей. Але в рік Собаки щось підкаже Рибам, що пора вибрати шлях, незалежний від інших людей і рухатися в обраному напрямку. Не лякайтеся, в 2018 році беріться за будь-яку справу, і навіть за кілька проектів. Те, що не потрібно, відсіється, а обраний напрям виявиться вирішальним. Але на тлі розбіжностей з рідними можуть виникнути серйозні конфлікти.

Стежте за нами в Telegram та Facebook!