Що найчастіше шукали українці на OLX в минулому році

Рейтинги за запитами користувачів iOs і Android сильно відрізняються, але всі вони хотіли диван.

Аналітики OLX підвели підсумки року і склали рейтинг найбажаніших товарів серед користувачів. Список сформований на основі запитів – за рік їх кількість досягла майже 600 мільйонів.

Уже котрий рік поспіль українці найчастіше шукають на OLX велосипеди. Також в останні роки стали популярні пошукові запити з нерухомістю та одягом. В середньому 2000 разів в день користувачі шукали диван. Цей запит з 2014 року перебуває на другому місці за популярністю після велосипедів.

«Якщо є, на чому їздити і на чому спати, залишилося знайти, де жити. Напевно таким чином в трійку лідерів за потребами потрапив запит “квартира”, а в десятку “будинок”. У другому півріччі в топ-10 популярних запитів на сервісі оголошень з’явився сьомий айфон. У 2018 році мобільний пристрій шукали понад 400 000 разів. Рідше намагалися знайти тільки ноутбук », – розповіли в компанії.

Топ-10 запитів на OLX, 2018:

1. Велосипед

2. Диван

3. Квартира

4. Плаття

5. Куртка

6. iPhone 7

7. Ноутбук

8. Кросівки

9. Будинок

10. Холодильник

Більше, ніж iPhone, українці хотіли плаття і куртку. Також в десятці найбажаніших товарів знаходяться кросівки. При цьому власники iPhone шукали iPhone, а власники пристроїв на Android найчастіше шукали роботу. До слова, рейтинги за запитами користувачів iOs і Android сильно відрізняються. Об’єднує їх одне – всі вони хотіли диван. Також власники «яблучної» техніки активно цікавилися брендами Gucci, Nike, Adidas і Zara.

Топ-10 запитів з Android:

1. Диван

2. Велосипед

3. Квартира

4. Платье

5. Куртка

6. Будинок

7. Рюкзак

8. Кросівки

9. Робота

10. Ноутбук

Топ-10 запитів з iOS:

1. iPhone 7

2. iPhone X

3. iPhone 6

4. Nike

5. iPhone 8

6. Zara

7. Adidas

8. iPhone

9. iPhone 6s

10. Диван

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.