Психологія чи символіка: що може сказати про людину її улюблений колір

Ще з давніх часів люди надавали великого значення мові кольору, що можна побачити в багатьох міфах, легендах і казках.

Не тільки планети, але і їх колір мав особливу характеристику. Колір може розповісти про стан, темперамент, і навіть соціальне становище в суспільстві. В

сі рекламні компанії, знаючи це, використовують кольори для того, щоб впливати на людину на підсвідомому рівні. Але також, кожен колір має свою психологію і може на нас впливати. Завдяки тому, що ви внесете більше певного кольору в своє життя, в одяг, будинок, і навіть їжу, ви можете впровадити дивовижні зміни у ваш світогляд і емоційний стан.

Пише Телеканал Україна

Червоний

Якщо ваш улюблений колір червоний, то ви не соромитесь показувати свої почуття і говорити те, що думаєте. Ще з давніх часів цей колір асоціювався з такими суперечливими поняттями: пристрастю, любов’ю, але і ворожістю. Тому, людина, яка любить червоний, об’єднує в собі такі чуттєві і рішучі якості, а також оптимістичність і наполегливість.

Білий

Любителі білого часто являються чистими і добрими людьми. Вони лаконічні й часом стримані, довго роздумують перш, ніж що-небудь зробити або сказати. Наші предки асоціювали цей колір зі світлом, невинністю і чистотою. Люди, які люблять цей колір, дуже часто прості в своїх думках, словах. Вони прагнуть до духовної гармонії і пізнання світу.

Жовтий

Якщо ваш улюблений колір жовтий, то ви дуже оптимістична особистість, любите веселощі та яскраві емоції. Ви женетесь за новими враженнями, заряджаючи своєю енергією всіх на своєму шляху. Ви творча особистість, вмієте швидко орієнтуватися в складних ситуаціях. У стародавні часи багато жінок любили саме жовтий одяг, адже цей колір асоціювався з золотом, благородством і багатством.

Чорний

Загальноприйнятий у багатьох країнах колір трауру також має неоднозначне тлумачення. Люди, які люблять чорний колір вміють захищати близьких, а також себе самих. Це впевнені в собі люди, які знають, чого хочуть. Але часто занадто серйозні і не вміють веселитися. Тому рекомендується розбавляти чорний іншими кольорами, щоб створити баланс у своєму житті.

Помаранчевий

Це яскраві, доброзичливі і веселі люди. Часто можуть приймати імпульсивні рішення. Покладаються на емоції, але вміють проявляти наполегливість, що їм дуже допомагає. Любителі помаранчевого комунікабельні, швидко заводять знайомства, і люблять зміни. Цей колір варто додати до  вашого життя, щоб транслювати відкритість світу і оптимістичний настрій.

Синій

Небесний синій колір асоціюється з добротою, роздумами та вічністю. Люди, які люблять синій, обожнюють вчитися, осягати нові вершини і досягати успіху. Вони вміють створювати довгострокові плани і успішно їх реалізовувати. Це чесні, довірливі і мудрі люди, які завжди підтримають у важку хвилину.

Зелений

Колір природи й молодості. В основному, любителі зеленого мають спокійний характер, часто проявляють великодушність. У житті віддають перевагу стабільності і вміють чекати. Також, можуть у важку хвилину підтримати інших людей, тому, стають найкращими друзями. Зелений об’єднує в собі жовтий і синій. Таким чином, тепло і холод створюють баланс. Ви можете бути емоційні, але вмієте себе контролювати.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.