Приватбанк заявив про шахрайський додаток “мобільний банкінг”

1030
Приват банк ПриватБанку

Банк називає додаток програмою для крадіжки особистих даних клієнтів і грошей.

Пише УНІАН

Націоналізований “ПриватБанк” рекомендує клієнтам утриматися від реєстрації і використання нової шахрайської програми для Android “Універсальний мобільний банкінг”, що з’явилася в Google Play сьогодні, 13 березня.

“Єдиним додатком, що дозволяє безпечно користуватися послугами банку з мобільних пристроїв, є “Приват24”. Будь-які сторонні “універсальні мобільні банки” по суті є фішинговими програмами, створеними для крадіжки особистих даних клієнтів та крадіжки грошей”, – йдеться в повідомленні прес-служби банку.

За інформацією банку, в даний час фахівці банку проводять необхідні дії для видалення з Google Play цього додатка на вимогу “Приватбанку” та інших українських банків.

“Також банк продовжить роботу з блокування сайтів шахраїв і відгуку сертифікатів розробників фішингового продукту”, – наголошується в повідомленні.

Раніше банк вже попереджав клієнтів про небезпеку реєстрації та використання програми для Android “Універсальний мобільний банкінг”, розміщеного в Google Play 14 лютого, називаючи його шахрайським. Згодом додаток було видалено.