Поведiнка людини в інтернеті відображає її духовний світ – голова Інформвідділу УПЦ

maxresdefaultПоведiнка в інтернетi, зокрема, пiд час участi у дискусіях, відображає духовний світ людини.
Про це сказав голова Інформаційного відділу Української Православної Церкви єпископ Ірпінський Климент, повідомляє Центр інформації УПЦ.
голова Інформаційного відділу Української Православної Церкви єпископ Ірпінський Климент,
Голова Інформаційного відділу УПЦ єпископ Климент
«Те, що відбувається в інтернеті, не просто віртуальна реальність. Ця реальність віртуальна тільки по відношенню до оточуючого нас зовнішнього світу. Але атмосфера інтернет-дискусій дуже наочно і правдиво відображає духовний світ, а часом і психічний стан учасників таких дискусій», – зазначає єпископ Климент.
При цьому владика зазначає, що випадки, коли зовні виховані люди ведуть інтернет-дискусії, не соромлячись грубості і вульгарності – це показник серйозних духовних проблем у людини.
«Іноді весь бруд, що накопичується в душі людини, яка не піклується про свій духовний стан, виходить назовні в соціальних мережах. Бува комусь не вистачає мужності сказати правду в обличчя, i вiн починає дрібно пакостить в інтернеті, приховуючи своє ім’я під ніком.  Значить, всередині все це сидить і через сором не завжди має можливість виплеснутися назовні. У духовному сенсі це показник серйозних духовних проблем у людини», – підкреслює священнослужитель.
Єпископ Климент зазначає, що тролінг, є абсолютно усвідомленим гріхом, який вимагає покаяння. На його думку, за тролінгом в інтернеті стоїть людська підлість і боягузтво.
«Крім залежностей, які часто виникають у активних користувачів соцмереж, покаяння поширюється не тільки на реальні, а й віртуальні образи. Якщо Господь в Євангелії від Матвія говорить про згубність гріховних помислів, то, наприклад, так званий тролінг, є абсолютно усвідомленим гріхом, який вимагає покаяння», – говорить голова Інформаційного відділу УПЦ.
Як повідомляли ЗМI, у Новій Зеландії в липні цього року набув чинності закон, згідно з яким інтернет-тролінг визнаний кримінальним злочином.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: